Piektdiena, 19.07.2024 04:43
Digna, Jautrīte, Kamila
Svētdiena, 1. janvāris, 2023 10:08

Rūķi apciemo slimnīcu un pansionātu

Ogres Vēstis Visiem
Rūķi apciemo slimnīcu un pansionātu
Svētdiena, 1. janvāris, 2023 10:08

Rūķi apciemo slimnīcu un pansionātu

Ogres Vēstis Visiem

Ir cilvēki, kuriem lielākais prieks ir sagādāt prieku citiem. Īsi pirms Ziemassvētkiem Ogres Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ar svētku koncertu iepriecināja pansionāta «Ogre» klientus, bet uzņēmuma «LS STEEL» pārstāvji un daudzi citi labdari sarūpēja dāvaniņas.

Savukārt Ogres Trīsvienības baptistu draudzes pārstāvji apciemoja Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļu, sagādājot dāvaniņas gan slimnīcas personālam, pacientiem, kuri Ziemassvētkus aizvadīja slimnīcā.


Slimnīcas vadītājs Dainis Širovs atzīst, ka pansionāts daudziem kļuvis par mājām un ir svarīgi, lai klienti te justos pēc iespējas labāk, tāpēc pateicas visiem, kuri ir atsaucīgi, sniedz senioriem atbalstu un prieku, kliedē vientulību, aizdomājoties par viņu vajadzībām.


Jau vairākus gadus pansionāta iemītniekus svētkos atbalsta uzņēmums SIA «LS STEEL». Tā vadītājs Lauris Līvs teic, ka Ziemassvētki ir došanas laiks, un uzņēmuma pārstāvji šajos ģimeniskajos svētkos vēlas iepriecināt tos, kas varbūt jūtas visvientuļāk.


Pansionāts piedalās arī sociālā uzņēmuma «Eņģeļu pasts» projektā «Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022», kur katram senioram individuāli tiek sarūpētas praktiskas un ikdienā nepieciešamas lietas. SIA «Ogres rajona slimnīca» Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas vadītāja Iveta Bleidele pateicas ikvienam ziedotājam, kurš radis iespēju iepriecināt pansionāta iemītniekus.


Savukārt Ogres Trīsvienības baptistu draudzes pārstāvji, tostarp mācītājs Dainis Pandars un viņa sieva Liene, jau sesto gadu īsi pirms Ziemassvētkiem apciemo Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļu, lai iepriecinātu tur esošos ar nelielu muzikālu priekšnesumu un nodotu draudzes sarūpētās dāvaniņas, kurās ir kāds gardumiņš un novēlējums gan tiem, kas Ziemassvētku laikā strādā slimnīcas Uzņemšanas nodaļā, gan tiem, kas šeit nonāk, gan arī ikvienam pacientam slimnīcas nodaļās. «Ziemassvētki kristiešiem ir vislielākie svētki, tie ir arī ģimeniski svētki, bet tiem, kas ir slimnīcā, vai tiem, kuriem šajos svētkos jāstrādā, šie svētki ir ar mazliet skumju pieskaņu, tāpēc tieši Ziemassvētkos vēlējāmies pateikt, ka Dievs mīl ikvienu,» saka D. Pandars.

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem