Otrdiena, 21.05.2024 13:06
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
Pirmdiena, 15. aprīlis, 2024 12:11

Slimnīcā atcelta karantīna

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem
Slimnīcā atcelta karantīna
Pirmdiena, 15. aprīlis, 2024 12:11

Slimnīcā atcelta karantīna

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem

Aizvadītajā nedēļā samazinājies pacientu skaits, kuri Ogres rajona slimnīcā nogādāti ar dažādām vīrusa saslimšanām, tostarp gripu vai Covid 19, līdz ar ko pieņemts lēmums atcelt karantīnu, tomēr nosakot apmeklējumu laiku.

Apmeklējumu laiks noteikts no pulksten 14 līdz pulksten 16, kad var satikt un aprunāties arī ar ārstējošajiem ārstiem, kā arī no pulksten 18 līdz pulksten 19.

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka aprīļa pirmajā nedēļā slimnīcā uzņemti 93 pacienti, kas ir par deviņiem pacientiem mazāk, nekā paredzēts līgumā ar Nacionālo veselības dienestu. Arī ambulatoro palīdzību bijis jāsniedz mazāk – vidēji 38 pacientiem diennaktī, bet slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši septiņi mazuļi. Savukārt martā kopumā sagaidīti 55 bērniņi – 25 zēni un 30 meitenes un slimnīcā ārstējušies 483 pacienti. 

Informējot par aizvadītās nedēļas aktualitātēm, D. Širovs stāsta, ka Ogres novada Pašvaldības policijas darbinieki slimnīcā nogādājuši vairākas pārmēru iereibušas personas, kuras mediķi apskatīja, lai sniegtu atļauju viņu ievietošanai atskurbšanas telpās. Taču bija arī krietni iereibuši pacienti, kuriem vajadzēja mediķu palīdzību. Tā, piemēram, 6. aprīlī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde no Bērzu ielas Ogrē slimnīcā nogādāja 1992. gadā dzimušu vīrieti, kurš bija ne vien 2,74 promiles stiprā alkohola reibumā, bet arī pamatīgi piekauts. Cietušajam konstatēti multipli sejas kaula lūzumi.

Savukārt 7. aprīlī 1961. gadā dzimušu vīrieti Ogrē kreisajā augšstilbā sakodis svešs suns. Šajā pašā dienā basketbola spēles laikā traumas guvušas divas 2010. gadā dzimušas meitenes – vienai konstatēts labā elkoņa, bet otrai labās plaukstas sasitums.