Ceturtdiena, 20.06.2024 12:52
Maira, Rasa, Rasma
Pirmdiena, 31. jūlijs, 2023 19:49

Sniegta palīdzība 111 pacientiem un sagaidīti astoņi bērniņi

OgreNet
Sniegta palīdzība 111 pacientiem un sagaidīti astoņi bērniņi
Pirmdiena, 31. jūlijs, 2023 19:49

Sniegta palīdzība 111 pacientiem un sagaidīti astoņi bērniņi

OgreNet

Aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcā stacionēti 111 pacienti un slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši astoņi bērniņi. 
Kopumā aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcā palīdzība sniegta pacientiem ar spondilozi, alerģisku reakciju pēc lapsenes un bites dzēliena, insekta kodumu mutē, angīnu, Laima slimību, urīnceļu iekaisumu, aizkuņģa dziedzera saasinājumu, ilgstošām paģirām, sāpēm mugurā un psihiskiem traucējumiem ilgstošas alkoholisko dzērienu lietošanas rezultātā.

Daudziem aizvadītās nedēļas nogalē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama dažādu traumu dēļ.

Ogres rajona slimnīca ir vienīgā Neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca bijušajā Ogres rajonā, kas sniedz neatliekamo palīdzību visu diennakti, kā arī piedāvā plašu ambulatoro pakalpojumu klāstu. Slimnīcā darbojas sešas nodaļas – Uzņemšanas nodaļa, Ķirurģijas-traumatoloģijas nodaļa, Internā (terapijas un neiroloģijas) nodaļa, Ginekoloģijas-dzemdību nodaļa, Intensīvās terapijas-reanimācijas nodaļa, un Rehabilitācijas nodaļa. 2011. gadā slimnīcai izbūvēts jauns piecstāvu korpuss, kurā izvietotas daļa stacionāra nodaļas, kā arī ambulatorā nodaļa un rehabilitācijas nodaļa. Slimnīca pēdējos gados ir pilnībā rekonstruēta, visas telpas ir izveidotas mūsdienīgas un piemērotas pacientu vajadzībām. Slimnīca aprīkota ar jaunākās paaudzes diagnostikas iekārtām un pacientu dzīvības glābšanai un ārstēšanai nepieciešamo aprīkojumu. Slimnīcā strādā sertificēti un pieredzējuši medicīnas darbinieki.

Slimnīca nepārtraukti turpina uzlabot sniegto pakalpojumu klāstu un ārstēšanās apstākļus, kādos pacientiem norit ārstēšana, tādēļ dažādi uzlabojumi notikuši Dzemdību nodaļā, kā arī citās. Darbā pieņemti vairāki jauni speciālisti un paplašināts sniegto pakalpojumu klāsts. Galvenās vērtības ir iespēja pacientus pēc iespējas ātrāk apkalpot, sniegt kvalitatīvu medicīnisko palīdzību un izmantojot mūsdienīgas ārstēšanas metodes un iekārtas.