Otrdiena, 23.04.2024 13:41
Georgs, Jurģis, Juris
Sestdiena, 11. jūnijs, 2022 09:02

Sola stipendiju jauniešiem, kuri vēlētos apgūt rentgena laboranta palīga specialitāti

OVV
Sola stipendiju jauniešiem, kuri vēlētos apgūt rentgena laboranta palīga specialitāti
Ar mūsdienu modernajām diagnostikas iekārtām darbs rentgena kabinetā nav kaitīgs, kā varbūt tas bija pirms daudziem gadiem, jo darbinieki nenonāk tiešā saskarsmē ne ar starojumu, ne arī ķīmiskām vielām," saka D.Širovs, aicinot jauniešus apdomāt savas nākotnes karjeras iespējas.
Sestdiena, 11. jūnijs, 2022 09:02

Sola stipendiju jauniešiem, kuri vēlētos apgūt rentgena laboranta palīga specialitāti

OVV

SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs norāda, ka Lielvārdē kopš maija uzsākti rentgena izmeklējumi un aizvadītajā nedēļā Veselības inspekcijas pārstāvji apmeklēja un oficiāli pieņēma šo kabinetu.

"Saslima darbiniece, kura dzīvo Lielvārdē un veic šajā kabinetā rentgena izmeklējumus, tāpēc pāris dienas kabinets nedarbojās. Uz šo izmeklējumu jāpiesakās, zvanot Ogres slimnīcas Ambulatorās nodaļas reģistratūrai (tālrunis 20390088). Jūnijā, iespējams, rentgens būs neregulārās dienās, bet, sākot no jūlija, tā būs viena konkrēta diena Lielvārdē, lai pacienti varētu labāk plānot savu laiku," saka D.Širovs, piebilstot, ka rentgena laboratorijas darbinieku trūkst visā valstī. "Par rentgena laboranta asistentu jāmācās trīs gadi. Esmu vērsies Ogres novada Izglītības pārvaldē ar aicinājumu vidusskolu absolventiem slēgt līgumu ar SIA "Ogres rajona slimnīca", un trīs gadus, kamēr persona mācīsies par rentgena laboranta asistentu, mēs trim – četriem jauniešiem varētu maksāt stipendiju, lai tādējādi nākotnē nodrošinātu speciālistus rentgena un citu radioloģisko izmeklējumu veikšanai Ogres slimnīcā, jo, tiklīdz kāds darbinieks saslimst, mēs skaudri izjūtam šo darbinieku trūkumu. Varu piebilst, ka ar mūsdienu modernajām diagnostikas iekārtām darbs rentgena kabinetā nav kaitīgs, kā varbūt tas bija pirms daudziem gadiem, jo darbinieki nenonāk tiešā saskarsmē ne ar starojumu, ne arī ķīmiskām vielām," saka D.Širovs, aicinot jauniešus apdomāt savas nākotnes karjeras iespējas.

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem (OVV)