Otrdiena, 25.06.2024 14:44
Maiga, Milija
Piektdiena, 30. jūnijs, 2023 11:46

Svētku dienās – pieci jaundzimušie

Ogres rajona slimnīca
Svētku dienās – pieci jaundzimušie
Attēlā: laimīgā māmiņa Baiba ar jaundzimušo Adelaini un brīnišķīgā Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļas komanda, kura palīdzēja mazulītei nākt pasaulē: vecmāte Iluta Vanaga, ginekoloģe-dzemdību speciāliste Elizabete Pumpure, pediatre Ilze Cirseniece un māsa Elīna Guseva
Piektdiena, 30. jūnijs, 2023 11:46

Svētku dienās – pieci jaundzimušie

Ogres rajona slimnīca

Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā Līgo svētku dienās sagaidīti pieci jaundzimušie – divi zēni un trīs meitenītes. Divas no viņām ir trešie bērniņi ģimenē. SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs stāsta, ka Līgo dienā – 23. jūnijā – Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pulksten 2.29 pasaulē nāca ogrēnietis Reinis, kurš piedzima 3736 gramus smags un 53 centimetrus garš, bet pulksten 16.06 piedzima Suntažu pagasta Juglas ciema iedzīvotājs Matīss – 3025 gramus smags un 52 centimetrus garš.

Jāņu dienā Ogres slimnīcā nav sagaidīts neviens bērniņš, bet 25. jūnijā šeit pasaulē nākušas trīs meitenītes. Baušķeniece Elīna sagaidīja meitiņu Kati. Divas citas jaunās ģimenes ar laimīgo notikumu – bērniņa piedzimšanu – sveica ne vien Dzemdību nodaļas kolektīvs, bet arī Latvijas Daudzbērnu ģimeņu asociācija, jo šajās ģimenēs pasaulē nākuši trešie bērniņi – ķegumiete Baiba sagaidījusi meitiņu Adelaini, bet ķekaviete Paula – meitiņu Loreti.

Kopumā aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 14 bērniņi.

D. Širovs teic, ka viņam ir patiess prieks – Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļu kā vietu, kur laist pasaulē bērniņu, izvēlas aizvien vairāk jauno ģimeņu ne tikai no Ogres, bet arī citiem tuvākajiem un tālākiem novadiem tieši pakalpojuma kvalitātes, profesionalitātes un laipnās attieksmes dēļ – katra jaunā māmiņa un ģimene šeit jūtas gaidīta.