Trešdiena, 24.04.2024 14:52
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Trešdiena, 21. februāris, 2024 11:35

Vīrusu vilnis pierimis 

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem
Vīrusu vilnis pierimis 
Unsplash.com
Trešdiena, 21. februāris, 2024 11:35

Vīrusu vilnis pierimis 

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem

Ogres slimnīcā aizvadītajā nedēļā stacionēti nedaudz vairāk pacientu, nekā paredzēts līgumā ar Nacionālo veselības dienestu, taču vīrusu vilnis nedaudz pierimis. Slimnīcā šobrīd ārstējas tikai viens gripas pacients. Neraugoties uz to, atsevišķās nodaļās joprojām noteikta gripas karantīna. 

Aizvadītajā nedēļā stacionēti 117 pacienti, bet Uzņemšanas nodaļā vidēji vērsušies 36 pacienti dienā. Savukārt slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 11 bērniņi. 

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs stāsta, ka aizvadītajā nedēļā slimnīcā nogādāta persona ar asiņošanu no kuņģa – zarnu trakta, deguna asiņošanu, nātreni, pēc ilgstošas alkoholisko dzērienu lietošanas, kā rezultātā sākušās halucinācijas, pēdu, muguras, locītavu, ribu sasitumiem, bet Kaibalā 1961. gadā dzimušai sievietei plaukstā iekodis suns. 1991. gadā dzimis puisis piekauts Ogrē, Tīnūžu ielā, un guvis galvas smadzeņu satricinājumu un sasitumus. Cietušais alkoholiskos dzērienus nebija lietojis. Savukārt Ķegumā piekauts 1981. gadā dzimis vīrietis – viņam ar metālisku steku sasista galva un salauzta riba. 

Šobrīd slimnīcā nav neviena «Covid-19» un ir tikai viens gripas slimnieks, taču Ķirurģijas un Internajā nodaļā joprojām noteikta karantīna.