Sestdiena, 13.07.2024 02:25
Margarita, Margrieta
Svētdiena, 30. aprīlis, 2023 20:55

VP veiks pārbaudi par vairāku desmitu motociklistu rīcību

Leta
VP veiks pārbaudi par vairāku desmitu motociklistu rīcību
LETA, Motosezonas atklāšanas pasākums
Svētdiena, 30. aprīlis, 2023 20:55

VP veiks pārbaudi par vairāku desmitu motociklistu rīcību

Leta

Valsts policija (VP) veiks pārbaudi par vairāku desmitu motociklistu pārgalvīgu rīcību, šķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi Ogrē pie aizliedzošā signāla, aģentūrai LETA pauda Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Pārbaude tiks veikta, izvērtējot sociālajos tīklos publiskoto video, kurā redzams kā virkne motociklistu šķērso dzelzceļa pārbrauktuvi Ogrē pie aizliedzošā signāla.

Gžibovska arī norādīja, ka pirms videomateriāla saņemšanas VP šo gadījumu nebija reģistrējusi, taču patlaban policijas pārstāvji ir sazinājušies ar video autoru, no kura tiek gaidīts iesniegums ar precīzāku informāciju par notikušā laiku, vietu un citiem lietas apstākļiem, lai VP varētu izvērtēt konkrētos pārkāpumus.

"Šāda pārgalvīga un dzīvību apdraudoša rīcība uz dzelzceļa sliedēm nav pieļaujama," uzsvēra VP pārstāve.

Taujāta par kopējo situāciju attiecībā uz motosezonas pirmajām dienām, Gžibovska sacīja, ka līdz šim VP nav reģistrējusi nopietnus vai smagus negadījumus, kuros iesaistīti motociklisti.

Arī VAS "Latvijas dzelzceļš" mikroblogošanas vietnē "Twitter" atgādina, ka vilciena bremzēšanas ceļš var būt pat vienu kilometru garš, aicinot svinēt drošas motosezonas atklāšanu. "Vakar sākās motosezona, nevis "ignorē noteikumus un mirsti uz dzelzceļa sliedēm!"," uzsvērts kompānijas paziņojumā saistībā ar attiecīgo video, kurā motociklisti šķērso dzelzceļa pārbrauktuvi pie aizliedzošā signāla.