Svētdiena, 23.06.2024 17:19
Līga
Trešdiena, 23. augusts, 2023 21:21

Latvijā skatāma kristīgo autoru veidotā filma "Brīvības skaņa"

Latvijas Kristīgais radio
Latvijā skatāma kristīgo autoru veidotā filma "Brīvības skaņa"
Trešdiena, 23. augusts, 2023 21:21

Latvijā skatāma kristīgo autoru veidotā filma "Brīvības skaņa"

Latvijas Kristīgais radio

Latvijas kinoteātros šovasar ir skatāma uz patiesiem notikumiem balstītā filma "Brīvības skaņa" ("The Sound of Freedom"). Vairāki filmas veidotāju komandas pārstāvji, piemēram, režisors, producents un galvenās lomas atveidotājs – ir kristieši.

Filma stāsta par federālo aģentu Timu Balārdu, kurš veltījis savu dzīvi cīņai ar pedofilijas mafijas tīklu un bērnu tirdzniecību. Pēc zēna izglābšanas no nežēlīgiem bērnu tirgotājiem, Balārds uzzina, ka zēna māsa joprojām ir gūstā, un nolemj uzsākt bīstamu misiju viņas glābšanai. Viņš pamet savu oficiālo darbu un dodas dziļi Kolumbijas džungļos, liekot savu dzīvi uz bīstamas spēles, lai atbrīvotu sagūstītos bērnus.

Pie filmas "Brīvības skaņa" tapšanas savu roku pielicis meksikāņu producents Eduardo Verastegi, kuru 2020. gadā Donalds Tramps uzaicināja par padomnieku Baltā nama iniciatīvā nodrošināt spāniski runājošos amerikāņus ar labāku pieeju izglītībai un sociāli ekonomiskajām iespējām. Par filmas režisoru tika izvēlēts Alehandro Gomess Monteverde, bet galvenā varoņa Tima Balārda lomai – aktieris Džeimss Kavizels, kurš guva plašu popularitāti ar lomu Mela Gibsona filmā „Kristus ciešanas”.

Filma "Brīvības skaņa" bija pabeigta jau 2018. gadā studijas "20th Century Fox" paspārnē, taču pēc tās apvienošanās ar "Disney", kā arī tāpēc, ka lielās studijas un straumēšanas servisi nevēlējās filmu izplatīt, tā nogulēja uz plaukta līdz pat 2023. gadam, kad to iegādājās neatkarīgā studija "Angel Studio". Savu pirmizrādi "Brīvības skaņa" piedzīvoja šī gada 4. jūlijā, izraisot sensāciju un kļūstot par globālu fenomenu.