Trešdiena, 29.05.2024 04:59
Maksis, Raivis, Raivo
Svētdiena, 11. jūnijs, 2023 12:14

Novembrī Rīgā viesosies Niks Vujačičs

Latvijas Kristīgais radio / katolis.lv
Novembrī Rīgā viesosies Niks Vujačičs
Svētdiena, 11. jūnijs, 2023 12:14

Novembrī Rīgā viesosies Niks Vujačičs

Latvijas Kristīgais radio / katolis.lv

Šī gada novembrī Rīgā viesosies Niks Vujačičs. Viņš ir sludinātājs, grāmatu autors, iedvesmotājs, kurš apceļojis 78 pasaules valstis, lai dalītos ar cilvēkiem savā dzīvesstāstā un liecinātu par prieku dzīvot un pateikties, ko viņam ir dāvājusi ticība Dievam.

Niks Vujačičs piedzima 1982. gadā Austrālijā bez rokām un kājām. Sākotnēji nekas neliecināja, ka vecākiem piedzims īpašs mazulis. Tas bija liels šoks un sēras vecākiem, tomēr viņi darīja visu, lai dēlam būtu pēc iespējas tāda pati dzīve kā viņa vienaudžiem. Dzīves laikā viņš ir piedzīvojis smagu depresiju, vēlējies izdarīt arī pašnāvību, taču laika gaitā sapratis, ka jābūt spējīgam pateikties par to, kas viņam dots.

Vujačičs šobrīd dzīvo ASV ar sievu un četriem bērniem. Latvija būs 79. valsts, kuru viņš apmeklēs. Sludinātājs ir norādījis, ka tā būs viena no pēdējām valstīm viņa sarakstā, jo pēc tam plāno aktīvu pasaules apbraukāšanu noslēgt. Izdevniecība “Mieram Tuvu” latviešu valodā ir izdevusi divas Nika Vujačiča grāmatas – “Esi stiprs” un “Dzīve bez robežām”.

Vujačičs Latvijā viesosies 16. novembrī. Pasākumā “Unbreakable” varēs dzirdēt viņu un vēl septiņus runātājus. Pasākuma rīkotāji norāda, ka vietu skaits būs ierobežots, tāpēc jau tagad aicina vietnē www.unbreakable.lv aizpildīt anketu, lai pēc tam varētu saņemt biļetes uz pasākumu.