Otrdiena, 16.04.2024 20:44
Alfs, Bernadeta, Mintauts
Piektdiena, 15. decembris, 2023 12:38

Ogrē aicina uz dievkalpojumu Ukrainas ģimeņu atbalstam

ogrenet.lv
Ogrē aicina uz dievkalpojumu Ukrainas ģimeņu atbalstam
Attēls - publicitātes
Piektdiena, 15. decembris, 2023 12:38

Ogrē aicina uz dievkalpojumu Ukrainas ģimeņu atbalstam

ogrenet.lv

Lai turpinātu atbalstīt ģimenes Ukrainā un domātu par adventa laika vēsti arī pašreizējos kara apstākļos, svētdien, 17. decembrī plkst. 11.00 Ogres Trīsvienības baznīcā notiks divvalodīgs dievkalpojums ar galveno tēmu “Viss ienaids rimis…”, kurā tiks vākti ziedojumi Ukrainas atbalstam, informē mācītājs Dainis Pandars.

“Laikā, kad pasaulē notiek sava veida polarizēšanās un arvien vairāk tiek diskutēts par naida runu, pasaules globālo politiku un pēdējiem laikiem, adventa svētku vēsts nav kļuvusi mazāk aktuāla. Tieši otrādi, manuprāt, tieši šajā laikā mums ir jādzird par to, kā iegūt mieru caur pareizu konfliktu risināšanu, jo ienaids var nebūt tikai globāls, bet tas var būt vērsts arī pret savu tuvāko vai pat pret sevi pašu,” par gaidāmo dievkalpojuma tēmu izsakās D.Pandars.

Pateicoties akcijai “Zvaigzne Austrumos”, caur kuru šogad ir mērķis sarūpēt divstāvīgas gultas ģimenēm bēgļu centros Ukrainā, ikvienam dievkalpojumā būs iespēja atbalstīt šo projektu ar labprātīgu ziedojumu. Šobrīd ziemā Ukrainā jūtami pieaug nepieciešamība pēc siltas vietas, kur palikt, – īpaši tiem, kuri savas mājas ir zaudējuši karā. Šādas divstāvīgas gultas ļauj jebkuras telpas gulēšanas kapacitāti dubultot. Vairāk par akciju var lasīt www.zvaigzneaustrumos.lv.

Lai gremdētos arī Ziemassvētku mūzikas atmosfērā, svētdien plkst. 16.00 Ogres Trīsvienības baznīcā būs iespēja apmeklēt arī koncertu “Baltumā”, kurā piedalīsies Ogres novada Kultūras centra Ogres skolotāju koris, vēsta D.Pandars. Ieeja bez maksas.