Pirmdiena, 22.04.2024 15:00
Armanda, Armands
Pirmdiena, 18. jūlijs, 2022 09:01

19. un 20. augustā Ogres pilsētas svētki CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI.

Ogres novada Kultūras centrs
19. un 20. augustā Ogres pilsētas svētki CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI.
Pirmdiena, 18. jūlijs, 2022 09:01

19. un 20. augustā Ogres pilsētas svētki CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI.

Ogres novada Kultūras centrs

Turpinot aizsākto tradīciju aizraujošā veidā iepazīt Ogri pilsētas svētkos, 19. un 20. augustā ogrēnieši un pilsētas viesi aicināti pilsētvidē klausīties koncertus, sportot, baudīt kino, moto šovu, uguņošanu un citus notikumus.

Šogad pilsētas svētku devīze ir CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI. un par skatuvēm pārtaps pilsētas ielas, skvēri un citas ceļojuma pieturvietas.


Piektdien, 19. augustā skatuves spozmi piedzīvos jaunais mols Pārogrē, kur noslēgsies laivu parāde un gaidāma uguņošana; uz Pilsētas skvēra skatuves koncertēs dziedātājs Fēlikss Ķiģelis, repere Ūga un grupa Oranžās brīvdienas; Jauniešu mājā, Brīvības ielā 40 un Tipogrāfijas kvartālā taps Jauniešu skatuve. Tāpat skatuves prožektoru gaismā iemirdzēsies notikumi Ogres teātra telpā, Ogres Vēstures un mākslas muzejā, kā arī Ogres Zilajos kalnos.


Savukārt sestdien, 20. augustā tiksimies tradicionālajā svētku tirdziņā un iepazīsim garšu daudzveidību, aicināsim radoši darboties dzejas un talantu skatuvēs, būsim aktīvi sporta, veiklības un spēka skatuvēs, piedzīvosim iespaidīgu moto šovu un koncertus gan Pilsētas skvēra skatuvē, kur muzicēs dziedātāja Katrīna Gupalo, grupa Apvedceļš, dziedātāja Aija Andrejeva & Very Cool People, grupa Kayro un DJ Armand Keraynn, gan sanatorijā Ogre, kur spēlēs Reinis Jaunais, Erna Daugaviete un Andris Buiķis, arī stīgu trio Paula Šūmane, Jevgēnija Frolova un Anna Veselova, kā arī Ieva Nīmane, Ainārs Paukšēns, Pēteris Vaickovskis un aktieris Vilis Daudziņš stāstnieka lomā.


Informācija par svētku norisēm drīzumā - mājaslapā www.okultura.lv, Ogres novada Kultūras centra sociālo tīklu kontos un pilsētvidē.