Otrdiena, 23.04.2024 13:22
Georgs, Jurģis, Juris
Pirmdiena, 13. marts, 2023 09:00

Aicina izglītības iestādes pieteikt idejas grantu konkursam

Latvijas Dabas fonds
Aicina izglītības iestādes pieteikt idejas grantu konkursam
Pirmdiena, 13. marts, 2023 09:00

Aicina izglītības iestādes pieteikt idejas grantu konkursam

Latvijas Dabas fonds

Pasaules Dabas Fonds (PDF) izsludina grantu konkursu izglītības iestādēm “Ielaid skolā dabu”. Konkursa mērķis ir veicināt izglītības par bioloģisko daudzveidību attīstību skolās, vairojot interesi, izpratni un attīstot dabas atjaunošanas prasmes skolēnos un skolotājos.

Skolas var pieteikt idejas, kas sekmēs dabas daudzveidību skolas apkaimē, šogad īpašu uzmanību vēršot pārtikas audzēšanai.

Pasaules Dabas Fonds aicina skolas pievērst uzmanību savai apkaimei, rodot iespēju rūpēties par atsevišķu sugu dzīvotnēm pie skolas un tās tuvumā. Pērn jaunizveidotajai programmai “Ielaid skolā dabu” skolas no visas Latvijas sagatavoja un iesūtīja vairāk nekā 60 radošus projektus, kuru mērķis bija dažādos veidos veicināt izpratni un vairot praktiskās iemaņas dabas daudzveidības saglabāšanā. Šogad programmas ietvaros īpaša uzmanība pievērsta dabai draudzīgas pārtikas audzēšanai, aicinot veidot permakultūras dārzus un audzēt ārstniecības augus.

Pieteikšanās konkursam līdz 2023. gada 31.martam, aizpildot šo pieteikumu. Pieteikuma pielikumi, kas nav obligāta prasība, var tikt iesūtīti elektroniski ar norādi "KONKURSAM „Ielaid skolā dabu”" uz e-pasta adresi  tajā pašā dienā, kad tiek aizpildīts šis pieteikums.

Konkursā var piedalīties ikviena pamatizglītības vai vidējās izglītības iestāde, un uzvarētāji saņems vienreizēju maksājumu līdz 1600 EUR ideju īstenošanai.

Nepieciešamo informāciju attiecībā uz konkursa norisi var iegūt Pasaules Dabas Fonda mājaslapā. Kontaktpersona: Elīna Pekšēna, PDF izglītības un sabiedrības iesaistes programmas vadītāja, +371 28343418.