Otrdiena, 16.04.2024 20:07
Alfs, Bernadeta, Mintauts
Ceturtdiena, 15. decembris, 2022 10:06

Apbalvoti "Ogres novada Jauniešu Gada balvas 2022" nominanti!

ogresnovads.lv
Apbalvoti "Ogres novada Jauniešu Gada balvas 2022" nominanti!
Ceturtdiena, 15. decembris, 2022 10:06

Apbalvoti "Ogres novada Jauniešu Gada balvas 2022" nominanti!

ogresnovads.lv

10. decembrī Lielvārdes Kultūras namā norisinājās “Ogres novada Jauniešu Gada balvas 2022” apbalvošanas ceremonija.

Jauniešu Gada balva tika pasniegta 13 nominācijās.

-Nominācijā GADA DRAUGS balvu saņēma SIA Fazer Latvija.

-Nominācijai GADA SPILGTĀKAIS NOTIKUMS bija izvirzīti tādi pasākumi kā sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls" un Ikšķiles kūku čempionāts 2022, bet balvu saņēma projekts "Sanāksim kopā - Madlienas vidusskolai 50!".

-Nominācijā GADA IEDVESMOTĀJS balvu saņēma Anastasija Medovikova, šai nominācijai bija izvirzīta arī Anete Ance Auziņa un Aleksejs Solovjovs.

-Nominācijā GADA MENTORS Jauniešu Gada balvu saņēma biedrība “Talantu kalve”. Šai nominācijai bija izvirzīta arī Sabīne Zviedre un Jānis Kaijaks.

-Nominācijā JAUNIEŠU UZŅĒMUMS balvu saņēma skolēnu mācību uzņēmums (SMU) “Dziedi Silti”, nominācijai izvirzīti arī SMU “OPriede” un SMU “happyBy”.

-Nominācijai GADA IZRĀVIENS bija izvirzīts Rinalds Gradovskis, Andris Spila un Elīza Liepiņa, kura šajā nominācijā saņēma Jauniešu Gada balvu.

-Nominācijā JAUNIETIS KULTŪRĀ balvu saņēma Katrīna Anna Ozoliņa. Nominācijai bija izvirzīti arī Valdis Celmiņš un Nauris Pinne.

-Nominācijā JAUNIETIS SPORTĀ balvu saņēma Kārlis Stukāns, balvai šajā nominācijā bija izvirzītas arī Daniela Lamberte un Indra Mackeviča.

-Nominācijā JAUNIETIS SKOLOTĀJS bija izvirzīti Juris Sandis Jēgers un Emīls Mangulis, bet balvu saņēma Nikoleta Anna Rudovska.

-Ogres tehnikuma nominācijā “Jaunais profesionālis” balvu saņēma Endijs Burkovkis.

-Nominācijā GADA BRĪVPRĀTĪGAIS Jauniešu Gada balvu saņēma Elza Roberta Sprikute.

-Nominācijai JAUNIEŠU KOMANDA tika izvirzīta Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde un Ogres novada jauniešu domes Ikšķiles filiāle, bet balvu ieguva Jaunogres vidusskolas skolēnu parlaments.

-Nominācijai OGRES NOVADA GADA JAUNIETIS bija izvirzīti vairāki kandidāti:  Kate Elizabete Vaivode, Mārīte Melānija Balode, Lelde Liepa, Edgars Kuļiņičš, Artūrs Spila, tomēr balvu ieguva Angelīna Bindere.

Pasākuma organizatori lielu paldies saka visiem, kuri pieteica jauniešus nominācijām, un atbalstītājiem: Lielvārdes kultūras nams un tā atsaucīgajiem darbiniekiem, Fazer Latvija par gardo atbalstu, Latvijas Televīzija par skatuves gaismām, foršajam un atraktīvajam vakara vadītājam Laurim Zalānam, arī elegantajam Foto kaste PhotoStar un Ķeguma Tautas nams par izpalīdzēšanu. Grupai Skaļā Daba par kārtīgu ballītes iegriešanu, kā arī foršajiem DJ, Ogres Tehnikums par balvām, GMDstudio par enerģiju.