Sestdiena, 20.07.2024 02:32
Ramona, Ritma
Svētdiena, 11. jūnijs, 2023 12:03

Atjaunoto Jumpravas estrādi atklāj ar grupas "Jumprava" koncertu (FOTO)

Ogresnovads.lv
Atjaunoto Jumpravas estrādi atklāj ar grupas "Jumprava" koncertu (FOTO)
Svētdiena, 11. jūnijs, 2023 12:03

Atjaunoto Jumpravas estrādi atklāj ar grupas "Jumprava" koncertu (FOTO)

Ogresnovads.lv

Pagājušajā gada rudenī sākās pārbūves darbi Jumpravas estrādē. Nu darbi ir pabeigti, un 9. jūnija vakarā ar grupas “Jumprava” koncertu pārbūvētā Jumpravas estrāde tika atklāta.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis pauž gandarījumu par atjaunoto estrādi un uzsver, ka, sakārtojot infrastruktūru novadā, nevienu no teritoriālajām vienībām nedrīkst atstāt novārtā: “Vienmēr esmu teicis, ka pagasti ir Latvijas identitāte, un ir svarīgi šo identitāti saglabāt un stiprināt – saglabājot skolas, kultūras iestādes, sakārtojot dzīves vidi. Pirms apvienošanās tagadējā novadā daudzi bažījās, ka vēsturisko novadu attīstībai netiks pievērsta vajadzīgā uzmanība. Jumpravas estrādes atjaunošana ir viens no piemēriem tam, ka šīs bažas bija veltīgas. Mums ir svarīga katra apdzīvotā vieta novadā.”

Arī Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Samsons, kurš ikdienā sekoja darbu gaitai, ir gandarīts ar atjaunoto estrādi, ar labiekārtoto teritoriju un atzīst, ka būvnieki strādājuši godam, darbi ir ritējuši raiti un izpildīti noteiktajā termiņā.

Pirms estrādes atklāšanas E. Helmanis sveica visus klātesošos, vēlreiz uzsverot, ka estrādes pārbūve ir pierādījums tam, ka novada pagasti nav atstāti novārtā: “Šovakar Jumpravas koncerts ir dāvana jums!”.

Par paveikto gandarījumu pauda jumpravietis basketbolists Kristaps Dārgais, kuram atjaunotais basketbola laukums ir vismīļākais, jo tieši tur viņš radis interesi par basketbolu un pavadījis lielu daļu savas bērnības.

Jumpravas estrādē būs 310 sēdvietas, izbūvēta arī vieta kafejnīcai. Ir labiekārtota estrādes teritorija, izbūvētas pastaigu takas un bruģēti gājēju celiņi, atjaunots asfalta segums. Atjaunots basketbola un volejbola laukums, ap sporta laukumiem izbūvēta sēta, pie basketbola laukuma uzstādīts papildu apgaismojums.

Estrādes rekonstrukcijas būvdarbus veica “Personu apvienība “RTS””.

{gallery}Jumpravas estrades atklasana{/gallery}