Trešdiena, 29.05.2024 06:37
Maksis, Raivis, Raivo
Otrdiena, 21. novembris, 2023 08:56

Ciemupes Tautas namā zīmējumu un objektu izrāde bērniem "Vilks"

Ogres novada Kultūras centrs
Ciemupes Tautas namā zīmējumu un objektu izrāde bērniem "Vilks"
Otrdiena, 21. novembris, 2023 08:56

Ciemupes Tautas namā zīmējumu un objektu izrāde bērniem "Vilks"

Ogres novada Kultūras centrs

26. novembrī plkst. 11.00 Ciemupes Tautas namā norisināsies interaktīva zīmējumu un objektu izrāde bērniem VILKS, kas balstīta tautas dziesmās, mīklās un ticējumos. Izrādes laikā mazie skatītāji dosies rotaļās un noslēgumā paši pabeigs stāsta iesākto zīmējumu.

Vilks ir visvairāk pieminētais meža zvērs latviešu tautas daiļradē. Izrāde sākas ar baltu un tīru telpu. Pēkšņi tajā sāk rotaļāties gleznotāja, mūziķis, aktrise un režisors. Mazo skatītāju acu priekšā viņi spēlējas ar valodu un vārdiem, tautasdziesmām, mūziku, mīklām un brīnišķīgiem zīmējumiem, izstāstot neskaitāmus stāstus par vilku pelēci. Nepilnas stundas laikā baltās sienas ir klātas krāsainām gleznām, kas, šķiet, saplūst un kustas gluži kā multfilmā, telpu ir piepildījusi mūzika un dažādi dzīvnieki, bet bērni tiek aicināti uz skatuves zīmēt un spēlēties kopā ar aktieriem. Izrāde tiem, kas nebaidās no vilka!

Izrādē piedalās: gleznotāja – Anda Lāce vai Ingrīda Ivane, aktieri: Marta Grase vai Elīna Avotiņa, Kārlis Krūmiņš vai Mārtiņš Gailis (kokle), Varis Klausītājs (blokflauta).

Zīmējumu teātris ir profesionāls kamerteātris, kuru 2008. gadā dibināja režisors un aktieris Varis Klausītājs. Zīmējumu teātrim raksturīga unikāla teātra forma,  kas apvieno zīmēšanu uz skatuves, mūziku, deju un aktierspēli.

Biļetes uz izrādi nopērkamas Biļešu paradīzes tīkla kasēs, internā https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/133559 un Ciemupes Tautas namā pirms izrādes (norēķinoties ar skaidru naudu).

Biļetes cena EUR 14, 13 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu, 3+ Ģimenes karti.