Otrdiena, 23.04.2024 14:05
Georgs, Jurģis, Juris
Pirmdiena, 17. jūlijs, 2023 11:18

Ikšķilē norisinājās Jauniešu diena 2023 (FOTO)

Ogresnovads.lv
Ikšķilē norisinājās Jauniešu diena 2023 (FOTO)
Pirmdiena, 17. jūlijs, 2023 11:18

Ikšķilē norisinājās Jauniešu diena 2023 (FOTO)

Ogresnovads.lv

Piektdien, 14. jūlijā, Ogres novada jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs Ikšķiles Jauniešu dienas 2023 pasākumā "Kāpēc gan nē?".
Atklājot pasākumu, Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes vadītāja Aiva Ormane atzīmēja, ka pasaule pieder sapņotājiem, kas dara, un novēlēja, lai arī turpmāk viņiem pietiek drosmes darīt un sekot saviem sapņiem.

Pasākuma ietvaros varēja baudīt mūziķa "Prusax" koncertu, kā arī piedalīties dažādās aizraujošās, sportiskās un radošās aktivitātēs – volejbola turnīrā, atjautības un veiklības stafetēs, pašiem izgatavot savus radošos darbus, izmēģināt hennas tetovējumus vai ķermeņa apgleznošanu un daudzas citas aktivitātes. Tāpat bija pieejama Creative Minds for Culture un Eurodesk informatīvā telts, kurā uzzināt vairāk par jauniešu iespējām Eiropā caur spēlēm un pieredzes stāstiem, kā arī Jauniešu domes diskusiju telts un atpūtas telts. Kopīgajā jauniešu gleznas izveidošanas darbnīcā ikviens varēja atstāt savu radošo “nospiedumu” Ikšķiles jauniešu kopīgajā mākslas darbā.

Pasākuma noslēgumā uzstājās jaunie izpildītāji Beni. un Glxw un, protams, notika arī ballīte.

{gallery}Ikskiles jauniesu dienas{/gallery}