Sestdiena, 20.07.2024 22:40
Ramona, Ritma
Piektdiena, 14. jūnijs, 2024 11:16

Ikšķilē priecēs Jāņu koncertuzvedums "Meklē mani papardēs"

Pasākuma organizatori
Ikšķilē priecēs Jāņu koncertuzvedums "Meklē mani papardēs"
Foto - publicitātes
Piektdiena, 14. jūnijs, 2024 11:16

Ikšķilē priecēs Jāņu koncertuzvedums "Meklē mani papardēs"

Pasākuma organizatori

22. jūnijā plkst. 19.00 Ikšķiles estrādē notiks Jāņu koncertuzvedums "Meklē mani papardēs" kopā ar spožu Latvijas teātru aktieru trupu!

Šis ir stāsts par sievietes un vīrieša mijiedarbību - kā mēs veidojam attiecības, un kā caur viltīgām izdarībām mēģinām pasargāt otru no kļūdainām izvēlēm. Jo viens bez otra jau nevaram! Sagaidīsim vasaras siltāko nakti ar lustīgākajām Ivara Vīgnera teātra dziesmām "Ja es būtu bagāts vīrs", "Seši mazi bundzenieki", "Mazais ganiņš", "Jel dod man bučiņ", "Parfimerī" un daudzām citām no izrādēm "Tās dullās Paulīnes dēļ", "Trīnes grēki", "Meldermeitiņa" u.c.

Tad nu lūkosim, vai sievām izdosies pieķert savus vīrus nedarbos, kā arī caur pārpratumiem un komiskām situācijām no jauna atcerēsimies, ka universālas receptes sievietes un vīrieša saskaņai nav, tomēr, atbalstot un cienot viens otru, mīlestība noteikti būs klātesoša! Jautri piedzīvojumi, negaidīti pavērsieni un populāru teātra dziesmu plejāde - to visu varēsim piedzīvot Jāņu koncertuzvedumā "Meklē mani papardēs"!

Koncertuzvedumā piedalās Akvelīna Līvmane, Ilze Pukinska, Elīna Avotiņa, Elīna Bojarkina, Anta Aizupe, Sandija Dovgāne, Edgars Pujāts, Kristians Kareļins, Jānis Kirmuška, Varis Vētra, Jānis Jarāns, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Vilsons, Gundars Grasbergs, kā arī pavadošā mūziķu grupa Emīla Zilberta vadībā: Valdis Zilveris (taustiņi, akordeons), Jānis Rolmanis (ģitāra), Raivo Ozols (bass), Emīls Zilberts (bungas), Jānis Porietis (trompete), Inga Meijere (saksofons), Vairis Nartišs (trombons).

Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/138031.

mceu_20148888611718352842203.jpg