Otrdiena, 25.06.2024 15:02
Maiga, Milija
Otrdiena, 12. septembris, 2023 10:09

Īstenots projekts "Birzgales pamatskolas Pagarinātās dienas grupas telpas labiekārtošana"

Ogresnovads.lv
Īstenots projekts "Birzgales pamatskolas Pagarinātās dienas grupas telpas labiekārtošana"
Otrdiena, 12. septembris, 2023 10:09

Īstenots projekts "Birzgales pamatskolas Pagarinātās dienas grupas telpas labiekārtošana"

Ogresnovads.lv

Gada sākumā Ogres novada pašvaldība izsludināja projektu konkursu "VEIDOJAM VIDI AP MUMS OGRES NOVADĀ", kurā nolēma piedalīties Birzgales aktīvo vecāku grupa "Aktīvie vecāki". Visi kopā vienojās iesniegt projektu "Birzgales pamatskolas Pagarinātās dienas grupas telpas labiekārtošana".

Projekta mērķis: veikt pagarinātās dienas grupas telpas remontu un labiekārtot šo telpu atbilstoši bērnu vecumam un interesēm, kur bērni varēs saņemt pedagoģisko palīdzību un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Maija sākumā saņēmām priecīgu ziņu: PROJEKTS APSTIPRINĀTS.

Un tā sākās lielie darbi: klase tika atbrīvota no vecajām mēbelēm, veikts kosmētiskais remonts, iegādātas mēbeles, pufi, izgatavots īpašs plaukts un mācību lete. Klasē ir izveidots lasīšanas un rotaļu stūrītis, kur bērni pēc izvēles varēs pavadīt brīvo laiku. Trīs vasaras mēneši paskrēja nemanot, bet rezultāts ir pozitīvs un fantastisks.

1. septembrī klase atvēra savas durvis skolēniem un vecākiem, lai iepriecinātu viņus ar pārmaiņām. Ar aplausiem un sirsnīgiem smaidiem tika pārgriezta svētku lenta. Smaids un skaļās ovācijas apliecināja tikai to, ka bērniem PATĪK, un tas ir pats galvenais. Projekta mērķis ir sasniegts, un bērni pēc mācību stundām varēs atpūsties sakoptā, sakārtotā un labiekārtotā vidē.

Pašvaldības piešķirtais finansējums mēbeļu iegādei telpas labiekārtošanai bija 1999.71 eiro, pašu ieguldījums 678 eiro.

Paldies projekta iesniedzēju grupai “Aktīvie vecāki” – Guntai Ziedai, Danai Budrevičai, Agnesei Putānei, Dacei Saulei un Ingai Skolai. Paldies visiem vecākiem, kas palīdzēja klasi izremontēt un saskrūvēt mēbeles: Aināram Liepiņam, Natašai un Andrejam Krivonosoviem, Danas Budrevičas un Līgas Garkušas ģimenēm, biedrībai JADARA. Paldies visiem ziedotājiem, kas projektu atbalstīja finansiāli, pavisam kopā tika saziedoti 440 eiro.

Visi kopā mēs varam paveikt lielus darbus. Lai izdodas!

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore Gunta Zieda

{gallery}Birzgales skola{/gallery}