Sestdiena, 20.07.2024 21:31
Ramona, Ritma
Pirmdiena, 22. janvāris, 2024 10:33

Izsludina jauno mentoru kandidātu pieteikšanos dalībai mentorprogrammā

Ogresnovads.lv
Izsludina jauno mentoru kandidātu pieteikšanos dalībai mentorprogrammā
Pirmdiena, 22. janvāris, 2024 10:33

Izsludina jauno mentoru kandidātu pieteikšanos dalībai mentorprogrammā

Ogresnovads.lv

Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “Talantu kalve” 2024.gadā projekta “IEDVESMA LĪDZDALĪBAI” ietvaros uzsāk mentorprogrammas “Ogres novada mentoru tīkls”  īstenošanu jauniešiem no dažādām sociālā riska grupām, kuriem ir vajadzība pēc atbalsta personas – mentora. Lai izveidotu mentoru tīklu Ogres novadā, plānojam sagatavot 14 kompetentus speciālistus. Līdz šim mentoringu esam iekļāvuši dažādos projektos, bet līdz ar minētā projekta īstenošanu plānojam palielināt mentoru skaitu, lai spētu nodrošināt atbilstošu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu visā novada teritorijā, tuvējo pašvaldību sociālajiem dienestiem vai organizācijām, kurām tas ir nepieciešams. Līdz ar to tiek organizēta jauno mentoru atlase, mācības un praktizēšanās, kas projekta ietvaros tiek plānota līdz 2024.gada 30.septembrim.

Aicinām pieaugušos vecumā no 20 gadiem pieteikties par brīvprātīgajiem mentoriem sociālā riska grupas jauniešiem, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama šeit:https://ieej.lv/KWPzCun pamatojot savu motivāciju kļūt par atbalsta personu jaunietim. Pieteikšanās ir atvērta līdz 14.02.2024.

Mentoru atlase notiks 2 kārtās: pēc strukturētas anketas aizpildīšanas, kandidāti tiks uzaicināti uz interviju. Mentoru kandidātiem 2024.gada februārī notiks intensīvas mācības, kuras vadīs biedrības “Attīstības platforma YOU+” profesionāļi Andris Kāposts un Inga Laugale. Pēc mācību pabeigšanas, dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts par atbilstošas programmas apguvi, un jaunie mentori tiks aicināti uzsākt sadarbību ar savu jaunieti vimaz 6 mēnešu garumā. Lai nostiprinātu zināšanas, dalītos pieredzē un saņemtu atbalstu, jaunajiem mentoriem reizi mēnesī tiks nodrošinātas supervīzijas, ko vadīs sertificēts koučs Sigita Batraga. Dalība mācībās un supervīzijās dalībniekiem ir bez maksas.

Vairāk informācijas par mentorprogrammu, paredzēto saturu, laika "rāmi", ieguvumiem no dalības tajā, jaunieša profilu un cita svarīgā informācija atrodama šeit:  https://talantukalve.com/jaunumi/izsludinam-jauno-mentoru-kandidatu-pieteiksanos-dalibai-mentorprogramma/.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar projektu vadītāju Ivetu Žugri, t.29468386 vai pa e-pastu: .

Mentorprogrammas ieviešana notiek projekta “IEDVESMA LĪDZDALĪBAI!” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Materiāls sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par programmas saturu atbild Ogres jauniešu inicatīvas biedrība “TALANTU KALVE”. Projekta Nr.  2024.LV/NVOF/MIC/036/10