Pirmdiena, 22.04.2024 11:00
Armanda, Armands
Otrdiena, 8. augusts, 2023 20:17

Ķeguma pludmalē notiks "Vīru spēles 2023"

Ogresnovads.lv
Ķeguma pludmalē notiks "Vīru spēles 2023"
Otrdiena, 8. augusts, 2023 20:17

Ķeguma pludmalē notiks "Vīru spēles 2023"

Ogresnovads.lv

Sporta un izklaides festivāla viesus Ķeguma pilsētas pludmalē sagaida tradicionālu un netradicionālu sporta disciplīnu un vērienīga izklaides programma jau piektajās ”Vīru spēlēs”. Festivāla idejas autori sola aizraujošas cīņas boksa ringā, pie spēka trenažieriem, pludmalē, uz ūdens, smiltīs un uz skatuves.

Ķeguma Tautas nams sadarbībā ar entuziastiskiem un radošiem ļaudīm ir sagatavojis elpu aizraujošu “Vīru Spēļu 2023” programmu, kas apmeklētājus sagaida jau 12.augustā. Šogad sacensību programma ir augusi līdz iepriekš nepieredzētam apmērām, divpadsmit disciplīnām, kurās piedalīsies gan trenēti sportisti, gan festivāla viesi.

Sportistu sniegumu būs iespēja vērot ASTARTE-NAFTA boksā (starts 11:00), Spēka Nora NORATLONSⓇ (starts 9:00), jahtu regatē sadarbībā ar Lielvārdes Jahtu klubu (starts 9:00), smaiļošanas sacensībās sadarbībā ar biedrību “Ūdens Bāze” un Ogres novada sporta centru (starts 10:00).

Ikvienam festivāla apmeklētājam būs iespēja piedalīties un iegūt balvas no festivāla atbalstītājiem atvērtajās disciplīnās - auto izstādē-konkursā “AUTONAZIS” (visas dienas garumā), svarbumbu celšanas sacensībās (starts 11:00), virves vilkšanas sacensībās komandās un individuālajā sniegumā sadarbībā ar Latvijas Virves vilkšanas federāciju (starts 11:00), smaiļošanas dragreisā (starts 12:00), masreslinga turnīrā sadarbībā ar Latvijas Masreslinga Federāciju (starts 15:00), roku laušanās sacensībās “Skolotāja Ābola kauss” (starts 16:10) un čikāšanās čempionātā sadarbībā ar biedrību “ROKA” (starts 16:00). Jaunākajiem festivāla apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt Lielās spēles.

Vīru Spēļu skatuve dārdēs visas dienas garumā. Jau otro gadu Vīru Spēļu komanda sadarbībā ar Rīgas DJ skolu, Livland Group un Digisound Latvija izaicina jaunos Latvijas DJ piedalīties DJ BATTLE (starts 17:00). Dalībnieki izrādīs savas DJ prasmes uz Vīru Spēļu skatuves, dzīvajā radot un miksējot deju ritmus! Šī gada DJ BATTLE tēma - PLUDMALE! Dalībnieku iepriekšēja atlase ir notikusi, izmantojot sociālo tīklu balsojumu un Rīgas DJ skolas pasniedzēju vērtējumu, savukārt, DJ'u sniegumu klātienē vērtēs profesionāli DJ'i DJ Makree un DJ Aiviso, un pārstāvis Vīru Spēļu organizatoriskās komandas. Visaugstāk novērtētā seta meistars tiks pie Grand Prix – 500 eiro no Linvald Group un aktīvajiem monitoriem Pioneer VM-70 no Pioneer DJ Digisound Latvija.

Izklaides programmā uz Vīru Spēļu skatuves kāps trīs Latvijas hip hop pārstāvji Silraq (16:30), Kjuumanis (19:30) un E.V. (21:30), grupas B OPTIMIST (20:00) un AUDIOKVARTĀLS (22:00). Savukārt, gurnus deju ritmos visas dienas garumā iekustinās DJ Anss, ar DJ setu uzstāsies Vīru Spēļu DJ BATTLE 2022 uzvarētājs DJ EK (plkst.15:00) un nebeidzamu pludmales balli līdz pat 03:00 nodrošinās radio SWH DJ Artis Volfs. Skatītājiem aizraujošu ugunšovu sniegs Fire Studio (23:00).

Pasākuma runas vīrs būs latviešu radio dīdžejs, mūziķis, ceļotājs, žurnālists, TV raidījumu, (Vides Fakti, Ziemeļu puse, „TE!” u.c.) sižetu veidotājs un vadītājs Gustavs Terzens.

Kronvaldu Ata vārdi “Vīrišķīga cīnīšanās nevils” ir sauklis gadskārtējām spēka spēlēm Daugavas krastā, Ķegumā. Tie atgādina par lielāko cīņu mūsu dzīvēs – pašam ar sevi, lai pārvarētu bailes, negribēšanu un uzdrīkstētos. Lai šie vārdi Vīru Spēļu cīņās iedvesmo gan rūdītus sportistus, gan tos, kuri pirmo reizi uzdrošinās sevi pieteikt kādā no disciplīnām.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, materiāli tiks izmantoti publicitātes un marketinga vajadzībām. Festivāla laikā būs iespēja iestiprināties izbraukuma kafejnīcās.

Vairāk informācijas par festivālu “Vīru Spēles” un “Ķeguma ziņas” sociālo tīklu kontos.

Organizē: Ogres novada pašvaldības Ķeguma pilsētas pārvaldes struktūrvienība Ķeguma Tautas nams, sadarbībā ar biedrība ROKA, MAD AISS, StuntFighters MC, Spēka Nora, Rīgas DJ Skola.

Atbalsta: Ogres novads, ASTARTE-NAFTA, Filmory, Livland Group, Zaķumuižas ūdens, Digisound Latvija, Gaļas Nams Ādaži, Uguns Cafe, OZK noma, YUMA sushi, Ogres novada sporta centrs, Visa Veida Kustība, LATER, Rubeņi, kūpinājumi, Oškrogs, LEDakcijas.lv / V-TAC, UrbanRoad, Sportovesels.eu, Bling Detailing, Fazer Latvija, Ogres novada Jauniešu dome, Latvijas virves vilkšanas federācija, Ūdens bāze un citi.