Piektdiena, 19.07.2024 05:03
Digna, Jautrīte, Kamila
Otrdiena, 21. marts, 2023 13:38

Klašu kolektīvus aicina uz pasākumu MEŽA ABC

mezakonsultants.lv
Klašu kolektīvus aicina uz pasākumu MEŽA ABC
Otrdiena, 21. marts, 2023 13:38

Klašu kolektīvus aicina uz pasākumu MEŽA ABC

mezakonsultants.lv

Klašu kolektīvi aicināti pieteikties meža īpašnieku biedrības “Meža konsultants” rīkotajam nozares pasākumam “Meža ABC”, kas notiks Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā” 12.maijā un 13.maijā.

Piektdien, 12.maijā, uz pasākumu aicināti skolēni. 13.maijā gaidītas arī ģimenes, meža īpašnieki un citi interesenti. Klašu kolektīvi aicināti pieteikties pasākumam līdz 3.aprīlim, aizpildot anketu saitē šeit:

Priekšroka dalībai pasākumā tiks dota tām klasēm, kurām “Meža ABC” pieturās piedalās vecāki vai vecvecāki, un klasēm, kuras pasākumā piedalās pirmo reizi.

“Meža ABC” šogad notiks desmito reizi un gadu gaitā kļuvis par nozīmīgāko meža izziņas pasākumu, kas parāda Latvijas meža nozares bagātību, nozīmi un attīstību. Vairāk nekā 100 meža nozares uzņēmumi, kā arī organizācijas rādīs un stāstīs par visu, kas notiek mežā.

Pasākumā īpaši padomāts par aktivitātēm bērniem un jauniešiem, apmeklējot vairāk nekā 50 meža pieturas: “Kukaiņi-smukaiņi”, “Meža matemātika”, “Jauna māja pūcei”, “Pastaiga pa koku galotnēm”, “Meža atjaunošana”, “Meža kopšana”, “Mežizstrāde”, “Medības”, “Silta, jauka istabiņa”, “Koks šodien, rīt, parīt” u.c. Skolēni un ģimenes aktīvi darbojas, atbild uz jautājumiem un pilda praktiskus uzdevumus, iepazīstot meža audzēšanas ciklu un procesus dabā.

Šogad “Meža ABC” notiks pēc trīs gadu pārtraukuma – 2019.gadā pasākumu apmeklēja gandrīz 8000 dalībnieku, no kuriem vairāk nekā 6000 bija bērni. Pasākumā meža pieturās piedalījās 535 nozares profesionāļi no 104 uzņēmumiem un organizācijām. Šo gadu laikā “Meža ABC” pulcējis vairāk nekā 50 000 apmeklētājus.