Sestdiena, 13.07.2024 03:09
Margarita, Margrieta
Trešdiena, 27. septembris, 2023 15:06

Madlienas jaunieši iepazīst teātra un izklaides nozari

Ogresnovads.lv
Madlienas jaunieši iepazīst teātra un izklaides nozari
Trešdiena, 27. septembris, 2023 15:06

Madlienas jaunieši iepazīst teātra un izklaides nozari

Ogresnovads.lv

Madlienas jauniešu komanda 2023. gada 23. septembrī, projekta “Par aktīviem jauniešiem Madlienā” ietvaros, rīkoja iedvesmojošu sarunu ciklu, piedāvājot vērtīgu pieredzi dažāda vecuma Madlienas iedzīvotājiem.

Pasākuma mērķis bija iedrošināt jauniešus un sniegt viņiem iespēju saņemt iedvesmu no diviem izcilajiem viesiem - Andri Krauju un Nauri Pinni.

Andris Krauja, Ogres teātra aktieris un pasākuma vadītājs, dalījās ar savu bagāto pieredzi teātrī un atklāja aizkulisēs notiekošo teātra pasauli. Viņa daudzpusīgā karjera un aizrautība iedvesmoja klausītājus, un viņš sniedza jauniešiem vērtīgus padomus par karjeras veidošanu.

Nauris Pinne, iluzionists un Ogres teātra aktieris, piedāvāja burvju triku izrādi, kas pārsteidza un izbrīnīja klātesošos. Viņa priekšnesums apvienoja izcilu ilūziju ar humoru, atstājot skatītājus sajūsmā. Nauris dalījās arī ar savu ceļu mākslā un dzīves stāstu, aicinot jauniešus sekot saviem sapņiem.

Šis pasākums atvēra durvis jauniešiem, lai iepazītu aizraujošā teātra un izklaides nozari. Tas bija lielisks veids, kā iedvesmot Madlienas jauniešus, veicinot interesi par dažādām karjeras iespējām.

Šādi pasākumi, kur tiek piedāvāta iespēja tikties ar izcilām personībām no dažādām jomām, ir būtiski jauniešu personīgajai attīstībai un iedvesmai.

Projekts tika īstenots Ogres novada pašvaldības, Ogres novada Izglītības pārvaldes organizētā projektu konkursa “Jauniešu [ie]spēja” 2023.gada apstiprinātā budžeta ietvaros.