Sestdiena, 18.05.2024 09:50
Ēriks, Inese, Inesis
Trešdiena, 17. aprīlis, 2024 09:52

Meža dienas 2024 Ogres Zilajos kalnos

Ogresnovads.lv
Meža dienas 2024 Ogres Zilajos kalnos
Trešdiena, 17. aprīlis, 2024 09:52

Meža dienas 2024 Ogres Zilajos kalnos

Ogresnovads.lv

Ogres novada pašvaldība un Ogres novada pašvaldības aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” (turpmāk Aģentūra) 20. aprīlī no pulksten 11.00 līdz 15.00 dabas parkā “Ogres Zilie kalni” rīko vides izglītojošo pasākumu – Meža dienas 2024.

Norises vieta: Ogres Zilo kalnu sākums, Ogrē, pie Tīnūžu ielas satiksmes apļa, līdz Bērnu aktīvās atpūtas laukumam.

Meža dienu 2024 laikā notiks dažādas aktivitātes, kas mudina domāt ne vien par meža lomu mūsu dzīvē, bet arī par mūsu ieguldījumu meža saglabāšanā. Īpaši vēlamies uzrunāt ģimenes ar bērniem.

Šogad būs iespēja iepazīt Dabas aizsardzības pārvaldes mobilo dabas klasi – autobusu, kas ieradīsies ar atraktīvām un izklaidējošām darbnīcām un dabas izglītības spēlēm. Kopā ar ornitologu Dmitriju Boiko varēs uzzināt daudz jauna par putniem un iepazīt to balsis. Savukārt no Aģentūras sarūpētajām sagatavēm interesentiem būs iespēja sanaglot un saņemt dāvanā putnu būrīšus.

Jau tradicionāli Ogres Zilo kalnu Meža dienās piedalās arī AS “Latvijas valsts meži”, Valsts meža dienests, Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”, Meža konsultāciju pakalpojumu centrs, Ogres tehnikums, Ogres Biatlona klubs, biedrība “Sniega suņi”, "Internacionāli un Sabiedriski Aktīvo - Arboristu, Koku kopēju biedrība" un citas organizācijas.

Gaidīti visi interesenti!