Ceturtdiena, 18.04.2024 04:55
Jadviga, Laura
Pirmdiena, 13. jūnijs, 2022 11:03

Nākamgad "Interesanto interešu festivāls" notiks brīvdienā

ogresnovads.lv
Nākamgad "Interesanto interešu festivāls" notiks brīvdienā
Pirmdiena, 13. jūnijs, 2022 11:03

Nākamgad "Interesanto interešu festivāls" notiks brīvdienā

ogresnovads.lv

Pulcējot dziedātājus, dejotājus, teātra māksliniekus, sportistus, kā arī mākslas skolu un vides izglītības pārstāvjus no visa Ogres novada, maija nogalē Ogres novada Sporta centra stadionā norisinājās Ogres novada Izglītības pārvaldes un izglītības iestāžu pirmais kopīgi organizētais pasākums “Interesanto interešu festivāls”, kurā kopumā piedalījās vairāk nekā 1800 dalībnieki.

Festivālā tika pārstāvēta Ogres Mūzikas un mākslas skola, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola, Lielvārdes Mūzikas un mākslas skola, Lielvārdes kultūras nams, E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola, Birzgales mūzikas skola, Birzgales pamatskola, Ikšķiles vidusskola, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola, Ikšķiles tautas nams, Tīnūžu sākumskola, Ķeipenes pamatskola, Taurupes pamatskola, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Lēdmanes pamatskola, Jumpravas pamatskola, Madlienas vidusskola, Ķeipenes tautas nams, Ogres Valsts ģimnāzija, DS Triumfs, GMD Studio, Ogresgala tautas nams, PIKC Ogres tehnikums, Ogres novada Kultūras centrs, Jaunogres vidusskola, K. Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola, Ikšķiles tautas nams, Ogres 1. vidusskola, DS Teixma, Ogres sākumskola, Ogres Baltā skola, Suntažu vidusskola un Ogresgala pamatskola, Ogres novada Sporta centrs, Lielvārdes Sporta centrs, Ogres Basketbola skola.

Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece, Profesionālās ievirzes un interešu izglītības nodaļas vadītāja Ieva Švēde izsaka pateicību visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā, īpaši izglītības jomu metodiķiem, kolektīvu vadītājiem un pedagogiem. “Esam apkopojuši atsauksmes un mums jau ir ieceres, kā nākamgad pasākumu veidot vēl saistošāku un pieejamāku ikvienam interesentam. Viena no idejām ir festivālu organizēt brīvdienā. Mums ir prieks par kolektīvu, pedagogu un dalībnieku ierosinājumiem un atsauksmēm. Viņi novērtēja pozitīvo atmosfēru, metodiķu rūpes, bērnu neviltoto prieku, atsaucību un drosmi, iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kā arī nozīmīgo svētku daļu – gājienu,” pastāstīja I. Švēde, novēlot skolēniem un pedagogiem krāšņu un piepildītu vasaras brīvlaiku.