Pirmdiena, 27.05.2024 15:30
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Piektdiena, 25. augusts, 2023 13:40

Nedēļas nogalē Ogres novadā aicina uz daudzveidīgiem pasākumiem

Ogresnovads.lv
Nedēļas nogalē Ogres novadā aicina uz daudzveidīgiem pasākumiem
Foto - www.pexels.com
Piektdiena, 25. augusts, 2023 13:40

Nedēļas nogalē Ogres novadā aicina uz daudzveidīgiem pasākumiem

Ogresnovads.lv

Ogres novadā gaidāma ar dažādiem kultūras un sporta pasākumiem piepildīta nedēļas nogale: būs izstādes, sporta aktivitātes, Lauku festivāls un Zemnieku un lauksaimnieku diena, tirdziņi, koncerti un aktivitātes bērniem.

25. augustā

Plkst.14.00 Krapes pagasta iedzīvotāji aicināti veidot kopīgu ziedu izstādi pie Krapes pagasta pārvaldes ēkas. Pasākuma laikā ziedu audzētājiem būs iespēja dalīties ar ziedu audzēšanas metodēm. Izstāde būs apskatāma līdz 28. augustam.

25. un 26.augustā Lielvārdē norisināsies 24 stundu sporta festivāls, ko dalībnieki iesaukuši par “Festiņu”. Pasākuma galvenais mērķis - bez pārtraukumiem 24 stundas, skrienot pa stadionu, nest stafetes kociņu. Festivālā izveidota arī plaša aktivitāšu programma - volejbols, strītbols, viktorīnas, nakts orientēšanās, zolītes sacensības, DIP DAP sacensības un daudz kas cits.

26.augustā


26.augustā jau ceturto reizi Birzgalē norisināsies Lauku festivāls ar semināriem par putnkopību un aitkopību, mājražotāju un amatnieku tirdziņu, traktortehnikas parādi un citām izklaidēm visas dienas garumā!

Savukārt Meņģelē gaidāma Zemnieku un lauksaimnieku diena. Svētki sāksies jau plkst.10.00 ar sapušķotās tehnikas parādi un turpināsies ar dažādām aktivitātēm visas dienas garumā - izklaides bērniem, Jāņa Moiseja koncertprogramma, svētku tirdziņš, saimnieču gatavotas pusdienas, kūku degustācija, kopīga ziedu kompozīcijas veidošana, mājdzīvnieku apskate, mantu utenis un citas aktivitātes.

Tomes sieviešu klubs "Ābele" no plkst.11.00 parkā pie Tomes Tautas nama aicina uz Ģimenes dienu, kur būs iespēja ģimeņu komandām sacensties dažādās aktivitātēs un jauki pavadīt laiku kopā. Savukārt Tomes sporta laukumā no plkst. 10.00 notiks sacensības smilšu volejbolā 2x2, kā arī individuālās un ģimenes stafetes.

Toties Lēdmanē notiks pasākums “Vasaru pavadot”. Pie pagastmājas šķūņa sienas no plkst.18.00 apskatāma bibliotēkas veidotā izstāde “Atmiņu koks gadsimtos”, Lēdmanes Tautas namā notiks fotoizstādes “Visi koki Dieva doti” atklāšana, bet plkst.19.00 pie tautas nama Santas Kasparsones koncerts “Ziedu kurpēs vasara”.

Savukārt plkst.22.00 Suntažu estrādē priecēs diskoballe "Iegriežam vasaru".

27.augustā


Plkst.10.00 Lauberē pie kultūras nama notiks mājražotāju tirdziņš.

Ikšķiles Brīvajā skolā plkst.10.00-16.00 dārza lietu andelē atradīsiet mazlietotu apģērbu, tehniku un citas lietas, darbosies darbnīcas, Brīvais veikals, piedāvājot gardus ēdienus un dzērienus.

Lēdmanē Ģimenes dienas festivāla ietvaros notiks jautrā ģimeņu orientēšanās, radošas darbnīcas, dažādas aizraujošas aktivitātes, putu ballīte, kopīga zupas vārīšana, kā arī plkst.17.00 "Skaņumājas muzikantu" koncerts "No celmiņa bungas taisu, no zariem stabulīt's".