Pirmdiena, 17.06.2024 18:57
Artis, Artūrs
Piektdiena, 29. septembris, 2023 13:49

Nedēļas nogalē Ogres novadā aicina uz koncertiem, tirdziņiem, pārgājienu un citiem pasākumiem

Ogresnovads.lv
Nedēļas nogalē Ogres novadā aicina uz koncertiem, tirdziņiem, pārgājienu un citiem pasākumiem
Foto - pixabay.com
Piektdiena, 29. septembris, 2023 13:49

Nedēļas nogalē Ogres novadā aicina uz koncertiem, tirdziņiem, pārgājienu un citiem pasākumiem

Ogresnovads.lv

No 29. septembra līdz 1.oktobrim Ogres novadā aicina uz dažādiem pasākumiem: tirdziņiem, meistarklasēm, kinovakaru, basketbola spēli, semināru, pārgājienu, koncertiem un citiem notikumiem.

29.septembri

No plkst.10.00-15.00 Meņģelē "Krievskolā" mantu utenī iespēja mainīties ar lietām, ko cilvēks pats var atnest ar savām rokām.

"Avantis" un “Young Media House” kopā ar Ogres Jauniešu māju rīko “Mediju meistarklases” jauniešiem un visiem šīs jomas interesentiem, kuri vēlas apgūt jaunas prasmes vai papildināt esošās zināšanas radošajā rakstīšanā, video filmēšanā, kā arī sociālo tīklu satura veidošanā. Pasākums norisināsies Ogres Jauniešu mājā (Brīvības ielā 40) no plkst.16.00. Ieeja bez maksas.

Plkst.19.00 BK “Ogre” sāks jauno Latvijas un Igaunijas Basketbola līgas sezonu, uzņemot igauņu komandu “Avis Utilitas Rapla” sporta arēnā “Ogre”.

Plkst.20.00 Jauniešu mājā filma “Sapņu komanda”, kuras mērķis ir likt izjust patriotismu pret savu valsti, noticēt sev, gūt apstiprinājumu, ka ar neatlaidīgu komandas darbu iespējams ir viss, arī pasaules mēroga uzvara un atzinība.

30.septembrī


No plkst.9.00 līdz 13.00 Ogrē, Brīvības ielas gājēju posmā, tirdziņā "Rudens gardumi" būs iespēja iegādāties sezonālos produktus, rudenīgus dzērienus, Latvijā ievāktu medu, piena un gaļas produktus, kā arī citus rudens gardumus. Tāpat savu produkciju piedāvās Latvijas amatnieki. Savukārt plkst.11.00 uz pilsētas skvēra skatuves tirdziņa apmeklētājus priecēs koncerts "Dejas zelta rudenī".

No plkst.9.00 Suntažu pagasta Kultūras namā aicina izmantot brīnišķīgu iespēju stiprināt savu veselību, iepazīstot idejas un metodes, kas palīdz mazināt trauksmi un pārslodzi ikdienā! Šajā seminārā varēs apgūt tehnikas, kas palīdz veidot jaunus ieradumus, lai līdzsvarotu savu ikdienu un atgūtu labsajūtu. Dalība nodarbībās bez maksas.

No plkst.10.00 līdz 17.00 Ogres novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar kultūras mantojuma centru "Tīnūžu muiža" organizē izglītojošo pārgājienu pa Tīnūžu apkārtni, kur norisinājusies kauja pie Mazās Juglas. Maršruts: aptuveni 15 km pa koplietošanas ceļiem ar mainīgu segumu. Stars/finišs: kultūras mantojuma centrs "Tīnūžu muiža".

Plkst.17.00 Ogres novada seniori aicināti sanākt kopā un jauki atzīmēt senioru dienu Ogresgala Tautas namā muzikāli izklaidējošā vakarā pie galdiņiem ar grupu "Kanēlis".

1.oktobrī

Plkst.13.00 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē notiks Starptautiskās senioru dienas svētku pasākums. Programmā: koncerts, rokdarbu izstādes, sarunas neformālā gaisotnē. Ieeja pasākumā bez maksas.