Svētdiena, 16.06.2024 22:16
Justīne, Juta
Piektdiena, 4. augusts, 2023 14:14

Nedēļas nogalē Ogres novadā gaidāmi daudzveidīgi pasākumi

Ogrenet.lv / Ogresnovads.lv
Nedēļas nogalē Ogres novadā gaidāmi daudzveidīgi pasākumi
Foto - www.ogresnovads.lv
Piektdiena, 4. augusts, 2023 14:14

Nedēļas nogalē Ogres novadā gaidāmi daudzveidīgi pasākumi

Ogrenet.lv / Ogresnovads.lv

Nedēļas nogalē, no 4. līdz 6.augustam, Ogres novadā gaidāmi daudzveidīgi pasākumi: putu ballīte, izstāde, multimediāla izrāde, vairāki koncerti, Jumpravas pagasta svētki, kā arī utenis.

4. augustā

Plkst.18.00 Ogres stadionā gaidāma putu ballīte bērniem "Putu paradīze" ar dejām putās, uzpūšamajām atrakcijām, cukurvati, popkornu, konkursiem un balvām un pasākuma vadītāju - "Ķepu patruļas" varoni.

Plkst.19.00 Ikšķiles estrādē muzikālajā salidojumā "Viena vieta uz brieža vēl brīva" piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis un Ainārs Ančevskis, aktrise, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, Dailes teātra aktieris Imants Strads, kā arī aktieris Andris Bērziņš.

Plkst.20.00 koncertcikla "Skvēra koncerti" ietvaros uz Ogres pilsētas skvēra skatuves uzstāsies grupa "Petersons Band". Ieeja bez maksas.


Plkst.21.30 Ķeipenes kinostacijā gaidāma multimediāla izrāde “Ārpus laika”, kurā varēs dzirdēt unikālo džeza skanējumu, kas radīts balss un akustisko instrumentu improvizācijas elementiem, savienojoties ar Aspazijas dzeju un elektronisko mūziku. Ikviens varēs izbaudīt īpaši izrādei radītos tēlniecības objektus un gaismu partitūru. Izrādē piedalīsies arī deju grupas "Buras" dejotāji un horeogrāfe Dace Mihailova. Ieeja bez maksas.

5.augustā


Jumpravas pagasta svētki “Starp savējiem” sāksies jau plkst.7.00 ar spiningošanas sacensībām no laivām "Makšķerēšanas kultūra". Visas dienas garumā notiks futbola, pludmales volejbola, ielu basketbola 3x3, MTB velokrosa, disku golfa sacensības. Savukārt Jumpravas estrādē uzstāsies iluzionists Valdemārs Weiss, dziedātāja Marta, kā arī notiks koncerts “Starp savējiem”, kurā piedalīsies Jumpravas amatiermākslas kolektīvi. Vakara noslēgumā ikviens aicināt izbaudīt grupas “Otra puse” solista Normunda Pauniņa koncertu, kā arī atpūsties zaļumballē ar grupu “Hono”. Svētku ietvaros būs pieejamas arī citas aktivitātes - piepūšamās atrakcijas, hennas apgleznošana, Jumpravas jauniešu radošās aktivitātes, izjādes ar zirgiem, lielformāta spēles u.c.

Plkst.13.00 Ikšķiles estrādē notiks Latvijas Politiski represēto personu ikgadējais salidojums, kurā piedalīsies arī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Koncertu sniegs Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Ieva Sutugova, bet pēc koncerta turpat estrādē sāksies salidojuma saviesīgā daļa, muzicēs grupa "Bello Trio", būs arī brīvais mikrofons.

6.augustā

No plkst.11.00 līdz 13.00 Ķeipenē pie tautas nama notiks 16.Latvijas Mākslinieku savienības vasaras plenēra darbu izstāde. Tikšanās ar darbu autoriem, iespēja darbus iegādāties!

No plkst. 12.00 līdz 15.00 "Krievskolā" Meņģelē ikvienam būs lieliska iespēja no-/atdot lietas citiem. Nodot var jebko, bet lietām jābūt nesaplēstām un gatavām darboties, apģērbam labā kvalitātē, bez traipiem, izgludinātām un uz pakaramajiem.

Plkst.18.00 Ikšķiles Tautas namā notiks 5.starptautiskā operetes festivāla atklāšana. To ieskandinās koncerts "Vivat!", kurā piedalīsies jaunie muzikālie talanti no dažādām Latvijas vietām. Festivāls norisināsies līdz 12.augustam, piedāvājot krāšņu programmu, kurā būs pārstāvēti dažādi muzikālā teātra žanri, dažādām muzikālajām gaumēm. Trešdien, 9.augustā, plkst. 19.00 Ikšķiles Tautas namā notiks koncerts džeza transformācijas "Kā gaismas stars...", kurās uzstāsies jaunā džeza dziedātāja Edīte Štrausa un pianists Matīs Žilinskis. Piektdien, 11.augustā, Ikšķiles estrādē galā koncerts un plkst.22.00 publikas iemīļotais "Valšu vakars".