Otrdiena, 23.07.2024 01:45
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
Ceturtdiena, 4. jūlijs, 2024 15:58

Nedēļas nogales pasākumi Ogres novadā

Nedēļas nogales pasākumi Ogres novadā
Foto: Ogres novads
Ceturtdiena, 4. jūlijs, 2024 15:58

Nedēļas nogales pasākumi Ogres novadā

Aicinām uz daudzveidīgajiem pasākumiem šajā nedēļas nogalē!

5. jūlijā

Tiek uzsākts koncertcikls SKVĒRA KONCERTI Ogrē – plkst. 20.00 uz Ogres skvēra skatuves kā pirmie koncertciklā uzstāsies LINDAS GARANČAS mūzikas studijas jaunieši.

Stand-up komēdija MAČO Suntažos – plkst. 19.00 Suntažu brīvdabas estrādē. Galvenajā lomā Ainārs Ančevskis. Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs.

6. jūlijā

Jumpravas pagasta svētki SAJŪTI JUMPRAVU – visas dienas garumā koncerti, aktivitātes bērniem un pieaugušajiem: disku golfs, piepūšamās atrakcijas un lielformāta spēles, Jumpravas jauniešu radošās aktivitātes. Darbosies arī āra kafejnīcas.

Ķeipenes pagasta svētki - SVĒTKI VASARAS PLAUKUMĀ – jau no plkst. 9.00 dažādi pasākumi lieliem un maziem svētku viesiem.

Mākslinieces Līvas Veiguras izstādes REALITĀTES BLAKNES atklāšana Ogrē – atklāšana plkst. 15.00. Ogres Vēstures un mākslas muzejā. Izstāde būs apskatāma līdz 16. augustam.

Velobrauciens un DŽEZA MŪZIKAS VAKARS Ciemupē – plkst. 20.00 Ciemupes estrādē uz dvēseļu dialogu džeza ritmos aicinās Jūlija Zakirova. Uz koncertu var doties ar velosipēdu, pievienojoties džeza velobraucienam maršrutā Ogre – Ciemupe. Velobrauciena sākums plkst. 19.00 no Pilsētas skvēra Ogrē, pie Brīvības ielas un Bērzu alejas krustojuma.

LIELĀ AKTIERU VASARAS BALLE Ikšķilē – plkst. 19.00 Ikšķiles estrādē uz kārtīgu ballēšanos īsti latviskā stilā „Lielajā aktieru vasaras ballē” aicina populārie dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, Gundars Silakaktiņš un Lauris Dzelzītis, kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā. Pēc koncerta – balle kopā ar DJ E.E. Edžiņu no Latvijas Radio 2! Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” mājaslapā

Meditatīvs ceļojums 7 gongu skaņās uz Aitu kūts skatuves Ogrē – sākums plkst. 17.00, ieeja no plkst. 16.00. Pieteikšanās Aitu kūts skatuves portālā Facebook vai, sūtot ziņu uz tel. 26312780. Ieeja pasākumā par ziedojumiem, sākot no 20 eiro.

7. jūlijā

Katoļu kapusvētki Ikšķiles Vecajos kapos – sākums plkst. 14.00. Vadīs t. J. Biernats.

Katoļu kapusvētki Ikšķiles Jaunajos (Lazdukalna) kapos – sākums plkst. 15.30. Vadīs t. J. Biernats.

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!