Ceturtdiena, 20.06.2024 11:37
Maira, Rasa, Rasma
Ceturtdiena, 30. marts, 2023 08:05

Ogres 1. vidusskolas audzēkņi saņem vērtīgus padomus pētniecisko darbu izstrādē

Ogres 1.vidusskola
Ogres 1. vidusskolas audzēkņi saņem vērtīgus padomus pētniecisko darbu izstrādē
Ceturtdiena, 30. marts, 2023 08:05

Ogres 1. vidusskolas audzēkņi saņem vērtīgus padomus pētniecisko darbu izstrādē

Ogres 1.vidusskola

2023. gada 20. – 24. martā Ogres 1. vidusskolas skolēni prezentēja savu veikumu starpdisciplinārajā kursā “Projekta darbs”, aizstāvot pētniecības, sabiedriskos un jaunrades darbus. Lai skolēniem būtu iespējams kvalitatīvāk apgūt mācību saturu un izstrādāt savus pētnieciskos darbus, izglītības iestādēm jābūt atvērtām sadarbībai ar dažādu nozaru speciālistiem un uzņēmējiem gan novadā, gan ārpus tā.

Tādēļ uz pētniecisko darbu priekšaizstāvēšanu aicinājām dažādu nozaru speciālistus, lai jauniešiem ieteiktu labākos risinājumus darbu pilnveidei.

Paldies par atsaucību un vērtīgiem ieteikumiem sakām Ogres Goda novadniecei un bijušajai Ogres 1. vidusskolas direktores vietniecei Irinai Grigalei, kura skolēnu zinātnisko darbu pētniecībā ir bijusi iesaistīta jau no pašiem pirmsākumiem zinātniski pētniecisko darbu tapšanā Ogres 1. vidusskolā, viņas skolēni veiksmīgi startējuši ne tikai novada, bet arī valsts līmenī; paldies dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” vadītājai Danutai Priedei un “Sarkanā Krusta” Ogres biroja vadītājai Ilzei Ziemelei par vērtīgiem ieteikumiem sabiedriskā darba veicināšanai novadā; paldies Ogres novada uzņēmējiem – Līgai Tīģerei no “WHITE LINE agency & production”, “Latvijas Pērles” vadītājai Elīnai Eidmanei – par iedvesmojošiem stāstiem un vērtīgiem padomiem jaunrades darbu, dizaina risinājumu un skolēnu mācību uzņēmumu tālākai attīstībai; paldies LIAA vecākajam investīciju projekta vadītājam Mārtiņam Lastovskim par dziļām, vērtīgām atziņām un ieteikumiem; paldies Ogres Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei, Ogres novada Izglītības pārvaldes metodiķei valodu mācību jomā Maijai Vilnītei par akadēmisko skatījumu uz darbiem.

Tikai kopīgi sadarbojoties, ieguldot laiku un resursus jauniešu kompetenču pilnveidē, iegūsim radoši domājošu un uz izaugsmi tendētu sabiedrību, kas nebaidīsies īstenot vispārdrošākās idejas un izveidot veiksmīgu karjeru.

Maija otrajā nedēļā Ogres Centrālajā bibliotēkā jaunieši prezentēs savus darbus plašākai sabiedrībai.