Pirmdiena, 22.04.2024 10:29
Armanda, Armands
Otrdiena, 11. aprīlis, 2023 16:10

Ogres novada deju kolektīvi guvuši augstus rezultātus skatē

Ogresnovads.lv
Ogres novada deju kolektīvi guvuši augstus rezultātus skatē
Publicitātes foto
Otrdiena, 11. aprīlis, 2023 16:10

Ogres novada deju kolektīvi guvuši augstus rezultātus skatē

Ogresnovads.lv

Ogres novada deju kolektīvi guvuši augstus rezultātus skatē
Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī Ogres novada Kultūras centrā notika Ogres novada deju kolektīvu repertuāra pārbaudes skate, kurā labus rezultātus guva Ogres un Ogres novada deju kolektīvi.


Deju kolektīvi izpildīja XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” un deju lielkoncerta “Balts” repertuāra dejas.
Dejotāju sniegumu skatē vērtēja Latvijas Nacionālā kultūras centra apstiprināta žūrija. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs - Jānis Purviņš (deju svētku virsvadītājs, horeogrāfs, deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” mākslinieciskais vadītājs); žūrijas locekļi: Zanda Mūrniece (horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja, Tukuma novada deju kolektīvu virsvadītāja) un tās locekļi – Dace Adviljone (horeogrāfe, lielkoncerta “Balts” mākslinieciskā vadītāja), Dagmāra Bārbale (horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja), Gunta Skuja (horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja, Siguldas, Saulkrastu, Ādažu, Ropažu novadu deju kolektīvu virsvadītāja).
XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki notiks no 2023. gada 30. jūnija līdz 9. jūlijam Rīgā, to galvenais akcents būs Dziesmusvētku tradīcijas 150 gade. Šogad svētkiem gatavojas 16410 dejotāji no 672 deju kolektīviem un 35 bērnu deju kolektīviem.

Ogres novada deju kolektīvi ieguva tiesības piedalīties XVII Deju svētkos un tika novērtēti sekojoši:

N.p.k.

Kolektīva nosaukums

Vadītājs

Kvalitātes grupa

Gala vērtējums (punkti)

Piezīmes, lēmums

1

Lielvārdes Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Pūpolītis"

Māris Konstants, Iluta Mistre

A

59.2

I pakāpe

2

Ogres novada Kultūras centra Tautas deju ansamblis "Ogre"

Aija Bremšmite, Ādams Kristaps Eisaks

A

58.8

I pakāpe

3

Ogresgala Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Ābeļzieds"

Egita Tontegode

B

52.2

I pakāpe

4

Jumpravas Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Jumpraviņa"

Aija Ērgle

B

52.0

I pakāpe

5

Suntažu Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Spāre"

Alise Līna Daugaviete

B

50.0

I pakāpe

6

Madlienas Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Daina"

Ervīns Kaužens

B

50.0

I pakāpe

7

Ikšķiles Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Spole"

Gundega Spūle

C

45.3

Augstākā pakāpe

8

Ogres novada Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs "Pīlādzītis" 2.sastāvs

Mārīte Baltā

C

45.2

Augstākā pakāpe

9

Ogres 1.vidusskolas jauniešu deju kolektīvs "Viznīts"

Daina Pelēce

C

45.2

Augstākā pakāpe

10

Ogres novada Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs "Pīlādzītis" 1.sastāvs

Mārīte Baltā

C

45.2

Augstākā pakāpe

11

Ķeipenes Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Zeltupīte"

Agnese Lepse

C

44.2

I pakāpe

12

Ogres Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs "Dzīpari"

Marta Dargiene

C

43.8

I pakāpe

13

Tīnūžu Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Straujupe"

Lita Grāvele, Didzis Apsītis

C

43.3

I pakāpe

14

Ogres Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs "Dzītariņš"

Daira Dāle

C

41.8

I pakāpe

15

Madlienas Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Daina studija"

Ervīns Kaužens

C

40.3

I pakāpe

16

Profesionālās izglītības kompetences centra "Ogres tehnikums" jauniešu deju kolektīvs "Solis"

Daira Dāle

C

39.8

II pakāpe

17

Ogres novada Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Raksti"

Tamāra Ļisovcova

D

56.3

Augstākā pakāpe

18

Tīnūžu Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Upe"

Didzis Apsītis

D

55.0

Augstākā pakāpe

19

Lielvārdes Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vēji"

Iluta Mistre

D

54.2

I pakāpe

20

Ikšķiles Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Godi"

Gatis Neimanis

D

53.3

I pakāpe

21

Suntažu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Sunta"

Aiga Medne

D

53.0

I pakāpe

22

Lielvārdes Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Lāčplēsis"

Alise Līna Daugaviete

D

47.3

II pakāpe

23

Ķeguma Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kadiķis"

Juris Čakāns

D

47.2

II pakāpe

24

Madlienas Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Made"

Vineta Griņeviča

E1

42.7

I pakāpe

25

Ogres novada Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Aija"

Aija Zepa

E1

41.5

I pakāpe

26

Birzgales Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Dejotprieks"

Evita Tabure

E1

40.3

I pakāpe

27

Jumpravas Kultūras nama vidējas paaudzes deju kolektīvs "Saime"

Aija Ērgle

E2

43.5

I pakāpe

28

Mazozolu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Līčupīte"

Ina Šīrone

E2

40.0

I pakāpe

29

Taurupes Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Degsme"

Daiga Rosicka

E2

38.2

II pakāpe

30

Ogres novada Kultūras centra senioru deju kolektīvs "Ogrēnietis"

Ināra Driksna

F1

48.2

Augstākā pakāpe

31

Ķeguma Tautas nama senioru deju kolektīvs "Ķegums"

Juris Driksna

F1

46.7

Augstākā pakāpe

32

Tīnūžu Tautas nama senioru deju kolektīvs "Dižupe"

Didzis Apsītis

F1

46.0

Augstākā pakāpe

33

Suntažu kultūras nama senioru deju kolektīvs "Suncele"

Skaidrīte Andževa

F1

45.7

Augstākā pakāpe

34

Lēdmanes Tautas nama senioru deju kolektīvs "Lēdmane"

Ilona Ūdre

F1

41.5

I pakāpe

35

Meņģeles Tautas nama senioru deju kolektīvs "Sumulda"

Ilze Jankuna

F1

39.8

II pakāpe

36

Ķeipenes Tautas nama senioru deju kolektīvs "Veldze"

Inese Daugaviete

F2

39.3

II pakāpe