Otrdiena, 25.06.2024 15:31
Maiga, Milija
Otrdiena, 8. novembris, 2022 16:56

ONKC jauniešu kora IMPULSS 10 gadu jubilejas svinības

Ogres novada Kultūras centrs
ONKC jauniešu kora IMPULSS 10 gadu jubilejas svinības
Otrdiena, 8. novembris, 2022 16:56

ONKC jauniešu kora IMPULSS 10 gadu jubilejas svinības

Ogres novada Kultūras centrs

12. novembrī plkst. 13.00 Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Mazajā zālē uz 10 gadu jubilejas svinībām aicina Ogres novada Kultūras centra jauniešu koris IMPULSS.

Ogres novada Kultūras centra Jauniešu koris diriģenšu Gunitas Bičules un Dainas Čudares vadībā tika dibināts 2012. gada rudenī. Kolektīvs ir pašu jauniešu iniciatīva, jo Ogres 1. vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas absolventi vēlējās turpināt savu dzīvi saistīt ar kormūziku arī pēc skolas sola atstāšanas.
Ilgu laiku koris savas dienas vadīja bez nosaukuma, bet viss mainījās 2016. gada 10. martā, kad pēc ilgām un spraigām diskusijām tika atrasts un sajusts savs vārds – IMPULSS. Šis nosaukums arī lieliski raksturo kolektīvu – jaunieši ļaujas un rada impulsus trakajā un steidzīgajā ikdienā, kur starp skolām, darbiem, bērniem, ballītēm, priekiem, bēdām un uzvarām katrs IMPULSA dalībnieks rod sevī vēlmi un apņēmību būt kopā.


Jubilejas koncertā jauniešu kora IMPULSS skanējumu papildinās solisti Jolanta Čeiča - Kalniņa, Gita Rebeka Dirveika, Maija Robežniece, Zane Saleniece, Jānis Grīnbergs, Toms Grīnbergs, Liene Lulle, Rūta Ezeriņa, Līva Rozniece.


Tāpat muzikālus sveicienus būs sagatavojuši koncerta viesi Atis Ieviņš &The Rock Brothers.
Jauniešu kora IMPULSS:
Mākslinieciskā vadītāja Gunita Bičule,
Diriģente Līva Actiņa,
Koncertmeistare Gunta Trasūne.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē, Biļešu paradīzes tīkla kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
Biļetes cena EUR 5, EUR 3 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.