Sestdiena, 20.07.2024 03:04
Ramona, Ritma
Otrdiena, 9. augusts, 2022 16:33

Piesakies uz darbnīcām!

ogrenet.lv
Piesakies uz darbnīcām!
Otrdiena, 9. augusts, 2022 16:33

Piesakies uz darbnīcām!

ogrenet.lv

Vasara, laiks kad dažnedažādi notikumi viens pēc otra! Pie mums, Radošajā kvartālā PASTS, organizējam meistardarbnīcas Ogres novada profesionāliem māksliniekiem, kā arī interesentiem. Nav jau tā, ka tas būtu pirmo reizi, bet kā PASTA kvartāla saimniekiem gan.

Šajā gadā iedvesmoja mūsu Latvijas viens no dižākajiem gleznotājiem un šī gada jubilārs Vilhelms Purvītis. Meistardarbnīcās uzsvars likts uz krāsas pielietojumu mūsu izvēlētajās mākslas jomās un materiālos- keramikā, porcelānā, grafikā un tekstilā.


15 profesionāli mākslinieki, kas pārstāv visdažādākās mākslas un dizaina jomas, laikā no 14.-21.augustam strādās vienkopus, savstarpēji dalīsies pieredzē, kā arī dalīsies pieredzē, zināšanās un radošumā ar interesentiem, kuriem būs iespēja darboties 4 meistarklasēs:
14.augustā 18:00 - keramika, RAKU tehnika;
15.augustā 18:00 - dobspiede, šellaka tehnika;
17.augustā 18:00 - tekstils;
18.augustā 18:00-porcelāns, apgleznošana dažādās tehnikās.


Bez dalības maksas, iepriekš piesakoties (Signe, tel. 22036605).


Nedēļu garš mākslas notikums realizēts ar projekta R.A.D.I- Ogres novadam finansiālu atbalstu, pašu nesavtīgu darba ieguldījumu un radošu sadarbību kopā ar kvartāla PASTS māksliniekiem un Ogres Attīstības Biedrību.


Nedēļas meistardarbnīcu programma ritēs paralēli ar Ogres pilsētas svētku kulmināciju. Tāpēc jo īpaši gaidīsim nejaušus kvartāla viesus, kuriem būs iespēja piedalīties darbnīcu noslēgumā svētdien. Esam iecerējuši RAKU dedzinājuma (keramikas apdedzināšanas tehnika) krāsns atvēršanu. Tas būs brīnumains brīdis pašiem māksliniekiem un viesiem!


Uz radošu tikšanos Radošajā kvartālā PASTS šajā notikumā un vēl daudz citos! Sekojiet līdzi mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos Facebook, Instagram un mājas lapā www.oab.lv!


Informācijju sagatavoja Signe Kraukle, projekta “Krāsa. Forma. Līnija” vadītāja