Otrdiena, 23.04.2024 14:23
Georgs, Jurģis, Juris
Svētdiena, 5. novembris, 2023 21:25

Piešķirtas Vītolu fonda stipendijas

Ogres Vēstis Visiem
Piešķirtas Vītolu fonda stipendijas
Svētdiena, 5. novembris, 2023 21:25

Piešķirtas Vītolu fonda stipendijas

Ogres Vēstis Visiem

Jauno mācību gadu ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām Latvijas augstskolās uzsāka 860 studentu. Viņu vidū arī Ogres novada jaunieši.
Aptuveni puse no stipendiju saņēmējiem ir pirmkursnieki, bet pārējie – jau esošie stipendiāti, kuri studijas turpinās, saņemot fonda administrēto stipendiju atbalstu. Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no visas pasaules – Latvijas, Austrālijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas, Horvātijas un Zviedrijas –, gada laikā fonds stipendijās izmaksās aptuveni 1,7 miljonus eiro. 2023./2024. mācību gadā ziedotāju stipendijas no Ogres novada saņem 12 jauniešu:

Annija Spilberga, Elza Stepiņa, Toms Pulle, Miks Kristiāns Latišs, Estere Mitjkova, Anna Lasmane, Zanda Jefremova, Undīne Undenkova, Daniela Dāle, Sintija Kapteine, Klāvs Kaspars, Ints Pātaga. 

Vītolu fonda dibinātājs Vilis Vītols ir teicis: «Izglītība ir visa pamats kā pašam cilvēkam labklājības sasniegšanai, tā visas valsts spēkam un izaugsmei. Mūsu stipendiāti ir izcili, un, tiekoties ar kādu no viņiem, es vienmēr izjūtu pacilātību. Tad mani vienmēr pārņem sajūta – Latvijai ir nākotne.» Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2024. gada 1. februārī un turpināsies līdz 1. martam.