Otrdiena, 23.04.2024 14:08
Georgs, Jurģis, Juris
Trešdiena, 14. decembris, 2022 13:08

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāji dalās pieredzē

ogresnovads.lv
Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāji dalās pieredzē
Trešdiena, 14. decembris, 2022 13:08

Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāji dalās pieredzē

ogresnovads.lv

Novembra beigās, kad aiz loga savus noteikumus diktēja sniegotā ziema, Ikšķiles Brīvās skolas nodarbību zālē valdīja mūzika, prieks un bērnu čalas. Pozitīvā gaisotnē izglītības iestādē notika pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju pieredzes apmaiņas seminārs.

Semināra sākumā visus tā dalībniekus sveica Ogres novada Izglītības pārvaldes kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomas metodiķe Inga Blumfelde, novēlot visiem radošu un idejām bagātu tikšanos, kā arī, lai šāds seminārs ir kā tradīcija, kur semināra dalībnieki dalītos ar savu labo praksi.

Ikšķiles Brīvās skolas mūzikas skolotāja Katrīna Liepa iepazīstināja kolēģus ar savu darba pieredzi. Skolotāja vadīja divas nodarbības - 3 gadīgo bērnu grupā un 5-6 gadīgo bērnu grupā. Nodarbībās bērni ar aizrautību un interesi dziedāja, dejoja un muzicēja. Pārrunās pēc nodarbībām, mūzikas pedagogi uzslavēja skolotājas Katrīnas darbošanos latviešu folkloras laukā - dziesmas, rotaļdejas, skolotājas spēlētās vijoles danču mūzika bagātina bērnu emocionālo pasauli un latviskās dzīvesziņas apguvi.

Pēc nelielās ekskursijas pa skolu, mūzikas skolotājiem katram bija iespēja dalīties pieredzē. Ieguvums - metodiskās pārrunas, radošās idejas, jaunas dziesmiņas, rotaļkustības. Kā paši skolotāji atzina, tad šī klātienes iespēja satikties bija ļoti svarīga, lai rastu pārliecību, iedvesmu un apstiprinājumu savam ikdienas darba veikumam.

Pasākumā piedalījās 14 pedagogi, kuri pārstāvēja Ogres novada izglītības iestādes.

Paldies Ikšķiles Brīvās skolas mūzikas skolotājai Katrīnai Liepai un skolas direktorei Lindai Vītiņai par atsaucību un ciemiņu uzņemšanu.

Informāciju sagatavoja Inga Blumfelde, Ogres novada Izglītības pārvaldes kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomas metodiķe