Piektdiena, 14.06.2024 22:14
Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija
Otrdiena, 27. jūnijs, 2023 17:55

Skolēnus aicina pieteikties darbnīcu ciklam "Ceļojums tehnoloģiju pasaulē"

Ieva Vītoliņa, biedrības "Attīstības un inovāciju mācību centrs" valdes priekšsēdētāja
Skolēnus aicina pieteikties darbnīcu ciklam "Ceļojums tehnoloģiju pasaulē"
Attēls - publicitātes
Otrdiena, 27. jūnijs, 2023 17:55

Skolēnus aicina pieteikties darbnīcu ciklam "Ceļojums tehnoloģiju pasaulē"

Ieva Vītoliņa, biedrības "Attīstības un inovāciju mācību centrs" valdes priekšsēdētāja

Biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” aicina pieteikties Ogres novada skolēnus vecumā no astoņiem līdz 13 gadiem uz radošo darbnīcu nedēļu “Ceļojums tehnoloģiju pasaulē”, kas notiks Ogres tehnikumā no 17. līdz 21.jūlijam katru dienu no plkst.10.00 līdz 15.00. 

“Mums ir svarīgi, lai mūsu apkārtnē esošie bērni un jaunieši tehnoloģijas spētu izmantot pilnvērtīgi gan mācībām, gan darbam, gan atpūtas brīžiem. Prasme lietot tehnoloģijas uzlabos mūsu ikdienu nākotnē!” norāda biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Vītoliņa.

Projektu “Ceļojums tehnoloģiju pasaulē” finansē Ogres novada pašvaldība konkursa “Radoši – aktīvi – darbīgi – izglītojoši – Ogres novadam” (“R.A.D.I. – Ogres novadam”) ietvaros. Pateicoties Ogres novada pašvaldības atbalstam, 20 skolēniem šovasar būs iespēja zinošu pedagogu vadībā gan apgūt "Lego" robotiku, gan iepazīt, kā tehnoloģiju zināšanas palīdz dažādās profesijās, piemēram, kā programmēt digitālo šujmašīnu. Darbnīcu laikā tiks pilnveidotas bērnu tehniskās zināšanas robotikā, konstruēšanā, programmēšanā, fizikā un modelēšanā. Darbnīcu noslēgumā ikviens varēs iepazīties ar robotikas pamatelementiem atvērtajā robotikas darbnīcā. 

Skolēniem dalība radošo darbnīcu nedēļā “Ceļojums tehnoloģiju pasaulē” ir bez maksas. Prioritāte dalībai radošajās darbnīcās ir bērniem no daudzbērnu ģimenēm vai citām sociāli mazaizsargāto personu grupām. Plašāka informācija par darbnīcu saturu, projektu “Ceļojums tehnoloģiju pasaulē” un pieteikšanās darbnīcām pieejama vietnē celotehno.mozellosite.com. Pieteikšanās no 28.jūnija plkst.10.00.

Darbnīcu cikls “Ceļojums tehnoloģiju pasaulē” ir tikai viens no daudziem biedrības pasākumiem, lai attīstītu tehnoloģijās un inovācijās izglītotu digitāli, sociāli iekļautu pilsoniski aktīvu sabiedrību. Plānots, ka šovasar ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī organizāciju pārstāvjiem, kam interesē, kā informēt par savām aktivitātēm bērnus un jauniešus, būs iespējams piedalīties darbnīcā par kvalitatīva satura radīšanu populārajā sociālo mediju video platformā “TikTok”. Pedagogi tiek aicināti pilnveidot prasmes, kā integrēt skolā animāciju kultūras un mākslas priekšmetos, bet bērniem un jauniešiem tiek piedāvāts piedalīties animācijas darbnīcas. Par konkrētu pasākumu norises laikiem sekot līdzi informācijai biedrības tīmekļvietnē www.aimc.lv vai sociālajā tīklā "Facebook".