Svētdiena, 23.06.2024 18:05
Līga
Otrdiena, 25. jūlijs, 2023 14:59

Sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls"

Ogresnovads.lv
Sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls"
Otrdiena, 25. jūlijs, 2023 14:59

Sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls"

Ogresnovads.lv

2023.gada 30.jūlijā no plkst.11:00-18:30 Krasta laukumā, Ogrē notiks sporta diena bērniem un jauniešiem "KRASTA LAUKUMA FESTIVĀLS".
Diena iesāksies ar dalībnieku iesildīšanos zumbas treneres Kristīnes Rubenes vadībā un turpināsies ar sporta aktivitātēm.

Pamatsacensībās: florbols, 3x3 basketbols un spēka&izturības skrējiens, aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 11-18 gadiem, izveidojot komandu 3 dalībnieku sastāvā (izņemot skrējienu, kas ir individuāla sacensība). Sacensību nolikums un pieteikuma anketa šeit: https://ej.uz/FESTIVALANOLIKUMS_2023

Pasākuma laikā jaunākie dalībnieki varēs piedalīties radošā darbnīcā “Lietas otrā dzīve”, kur kopā ar SMU "happyby" meitenēm, izmantojot papīra pārstrādes metodi, varēs izgatavot diedzējamo kartīti vai izrotāt savu īpašo trauku, kā arī piedalīties jautrā sacensībā “Dzīvot zaļi!”.

Visas dienas garumā pasākuma dalībnieki brīvo laiku varēs pavadīt CHILL zonā: koka spēles, kornhole, slackline.

Dienas noslēgumā paredzēts KRIO šovs ar dalībnieku līdzdalību, ko vadīs "Laboratorium".

Sacensību uzvarētājiem: medaļas un kausi, kā arī gardas balvas no atbalstītājiem Fazer, Maxima, Orkla, Čili pica.

Pasākuma mērķis ir popularizēt Ogres novadā iemīļotus sporta veidus (florbols, basketbols, skriešana) dažāda vecuma un dažādas fiziskās sagatavotības mērķa grupai Ogres novadā, kā arī veicināt jaunāko dalībnieku radošumu un radīt interesi fiziski izkustēties.

Pasākumu rīko Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība "Talantu kalve" ar Ogres novada pašvaldības projekta konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") atbalstu.