Sestdiena, 20.07.2024 03:05
Ramona, Ritma

31. decembrī Ogres novada Kultūras centrā JAUNĀ GADA BALLE

Ogres novada Kultūras centrs
31 Dec
21:00
31. decembrī Ogres novada Kultūras centrā JAUNĀ GADA BALLE

31. decembrī Ogres novada Kultūras centrā JAUNĀ GADA BALLE

Ogres novada Kultūras centrs
31 Dec
21:00

31.decembrī Ogres novada Kultūras centrs kļūs par pārsteigumiem, muzikāliem priekšnesumiem un jestriem deju soļiem piepildītu svinību vietu. Pēc 2 gadu pārtraukuma Ogrē norisināsies ilgi gaidītā JAUNĀ GADA BALLE.

Par muzikālo baudījumu Jaungada naktī rūpēsies grupa ZELTA KNIEDE. Mūziķi atskaņos gan oriģināldziesms, gan kompozīcijas no Latvijas zināmāko kantrī, estrādes un šlāgermūzikas grupu repertuāriem, protams, neaizmirstot arī pasaules hitus.

Par maģisku sajūtu rūpēsies iluzionists Valdemārs Veiss, kurš vakaru bagātinās ar ilūzijas un maģijas priekšnesumiem. Jaunā gada balles apmeklētājiem būs unikāla iespēja piedalīties maģiskajās meistardarbnīcās un iespējams arī atklāt kādu maģisko noslēpumu.

Savukārt māksliniece Jūlija Bulikina gadumijā iemūžinās apmeklētāju portretu. Baumo, ka gadumijā iemūžinātajam portretam piemīt īpašs spēks. Šajā naktī tapušais portrets saglabā sevī visas Jaunā gada nakts pozitīvās emocijas un prieku. Nākamā gada laikā šis spēks tiekot nodots portreta īpašniekam.

Vecgada vakarā Kultūras centrā valdīs svētku atmosfēra, apmeklētajiem būs iespēja atstāt savu īpašo vēlējumu nākamajam gadam, uzņemt skaistas fotogrāfijas, piedalīties aizraujošās aktivitātes un baudīt svētku uguņošanu.

Kā jaunumu šajā ballē apmeklētājiem piedāvājam privātas svinību telpas līdz 15 un 20 personām. Svinību telpas paredzētas kompānijām, kas vēlas baudīt svētku atmosfēru, aktivitātes un dejas ar grupu ZELTA KNIEDE, bet labprāt to darītu atrodoties savas kompānijas lokā, ar iespēju būt nostāk no citiem balles apmeklētājiem. Privātās svinību telpas atrodas blakus Deju zālei (10 m). Telpās pieejams svinību galds ar sēdvietām 15 personām vai 20 personām. Telpas būs dekorētas un tajās būs jūtama svētku noskaņa.

Balles apmeklētāji laipni gaidīti Ogres novada Kultūras centrā no plkst. 21.00.

Dejas ar grupu ZELTA KNIEDE un citas aizraujošas aktivitātes norisināsies laikā no plkst. 22.00 – 3.00.

Visi balles apmeklētāji laipni aicināti ierasties ar savu cienastu.

Biļešu cenas EUR 25 – viena biļete personai Deju zālē pie galdiņa; EUR 20 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu.
Privāta svinību telpa līdz 15 personām – EUR 450.
Privāta svinību telpa līdz 20 personām – EUR 600.

Biļetes var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē un www.bilesuparadize.lv.

Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties, rakstot vēstuli uz .