Sestdiena, 13.07.2024 22:12
Margarita, Margrieta

Atvērto durvju diena Ogres Valsts ģimnāzijā

Ogres Valsts ģimnāzija
15 Apr
10:00
Atvērto durvju diena Ogres Valsts ģimnāzijā

Atvērto durvju diena Ogres Valsts ģimnāzijā

Ogres Valsts ģimnāzija
15 Apr
10:00

15. aprīlī Ogres Valsts ģimnāzijas esošajās telpās Meža prospektā 14 ikvienam pamatskolēnam ir iespēja izzināt ģimnāzijas piedāvātās tālākizglītības iespējas četros novirzienos – “Inženierzinātnes un tehnoloģijas”, “Dabaszinātnes”, “Cilvēks un sabiedrība”, kā arī “Kultūra un mākslas”.

“Atvērto durvju dienu centrā šogad ir mācību saturs, tāpēc skolēni par savu atbilstību izvēlētajam mācību virzienam varēs spriest, gan piedaloties divās nodarbībās, gan neformālā atmosfērā tiekoties ar OVĢ skolēniem un skolotājiem. Lai arī mācību uzsākšana jaunajā skolas ēkā ir viens no būtiskākajiem aspektiem, izvēloties par labu mācībām Ogrē, apzināmies, ka tikpat konkurētspējīgs ir mūsu piedāvātais saturs,” skaidro Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Inna Zeņkeviča.


Atvērto durvju dienas Ogres Valsts ģimnāzijā norisināsies no plkst. 10.00 līdz 14.00. Lai pieteiktos nodarbību apmeklēšanai, jāaizpilda reģistrācijas anketa skolas mājaslapā ovg.lv. Vietu skaits katrā no mācību priekšmetiem ir ierobežots, tāpēc aicinām reģistrēties savlaicīgi.