Otrdiena, 25.06.2024 14:33
Maiga, Milija

Atvērto durvju dienu pasākums "Citāda darba diena" Ogres Biznesa inkubatorā

Ogres Biznesa inkubators
12 Apr
08:30
Atvērto durvju dienu pasākums "Citāda darba diena" Ogres Biznesa inkubatorā

Atvērto durvju dienu pasākums "Citāda darba diena" Ogres Biznesa inkubatorā

Ogres Biznesa inkubators
12 Apr
08:30

12.aprīlī no plkst.8.30 līdz 17.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ogres Biznesa inkubators aicina uz kopstrādes atvērto durvju dienu pasākumu "Citāda darba diena". Mudina iepazīties ar kopstrādes telpu jeb atvērtā biroja būtību un izmantot iespēju vienu darba dienu pavadīt citā vidē, kas noteikti palīdzēs nedaudz izrauties no rutīnas. Aicināti pievienoties uzņēmumu darbinieki, pašvaldību pārstāvji, jaunie uzņēmēji un freelance cilvēki. 

Pasākuma dienā apmeklētāji varēs strādāt, vienlaicīgi baudot lielisku skatu uz Brīvības gājēju ielu, kas paveras caur biznesa inkubatora logiem. Dienas laikā ikviens varēs iepazīties ar biznesa inkubatora komandu, uzzināt ko vairāk par atbalsta programmām vai uzņēmumiem, kas veiksmīgi attīsta savas biznesa idejas Ogres Biznesa inkubatorā. Biznesa inkubatora kopstrādes telpā ir pieejama kvalitatīva darba vide, kur var gan strādāt, gan tikties ar klientiem un sadarbības partneriem, gan izmantot inkubatorā pieejamo biroja aprīkojumu (printeris, skeneris, aprīkojums prezentācijām, kafijas automāts u.c.).

Interesenti kopāstrādāšanai aicināti doties uz Ogres Biznesa inkubatora kopstrādes telpām (Kūrmājas ēkā) Brīvības ielā 32, Ogrē. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama, interesenti pasākumu var apmeklēt sev ērtā laikā no plkst.8.30 līdz 17.00, līdzi ņemot portatīvo datoru vai citus priekšmetus, kas nepieciešami darba veikšanai.

Ogres Biznesa inkubatora kopstrādes telpas ir pieejamas bez maksas katru darba dienu no plkst.8.30 līdz 17.00. Par šo iespēju vairāk var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi vai zvanot pa tālruni 62400902. Vairāk par biznesa inkubatoriem var uzzināt vietnē inkubatori.magneticlatvia.lv.