Sestdiena, 13.04.2024 16:02
Egils, Egīls, Nauris

Bērnu izrāde "MultiKosmoss" Ogrē

ogresnovads.lv
29 Okt
12:00
Bērnu izrāde "MultiKosmoss" Ogrē

Bērnu izrāde "MultiKosmoss" Ogrē

ogresnovads.lv
29 Okt
12:00

Bērnu izrāde "MultiKosmoss" Ogres novada Kultūras centra Lielā zāle, 29. oktobrī plkst.12.00 - kultūras centrs kļūs par kosmosa laukumu starpplanētu kuģa startam bezgalīgajā Visumā.

Biļešu cenas

€ 20,00
€ 15,00
€ 12,00
€ 10,00
€ 7,00

PIRKT BIĻETI

Galvenais uzdevums vienotai skatītāju ekipāžai, gan zēniem, gan meitenēm, kā arī viņu vecākiem, būt par glābiņu Saules sistēmai no Melnā cauruma, kas draud tai ar pilnīgu izzušanu.

Dodoties ceļojumā uz zvaigznēm, katrs no dalībniekiem pirms šīs atbildīgās, bet ļoti aizraujošas misijas, izies speciāli kosmisku apmācību un saņems personīgu navigācijas ierīci, kas ir rokassprādze ar gaismas diodīšu spuldzēm, ar kuras palīdzību varēs izpildīt pat pašus grūtākos uzdevumus.

Pēc izlidošanas plkst.12.00 varēs neilgu laiku atpūsties un pavērot zvaigznes, un pēc tam ekspedīcijas vadītāji, drosmīgie cīnītāji Astra un Leo, sāks nodarbības Kosmosa akadēmijā.

Jūs uzzināsiet, kā darbojas Saules sistēma, kādas planētas tai pieder un beidzot noskaidrosiet, kas ir melnie caurumi, kuri draud Visumam. Un, vienīgi saņemot pilnu komplektu ar kosmosa zināšanām, starpgalaktikas ekipāža iesāks pildīt savu uzdevumu – Saules sistēmas glābšanu.

“Multikosmoss” ir spilgts, izglītojošs, interaktīvs un multimediāls šovs ar notikumu attīstības vadīšanas iespēju.

Vai kāds pēc tam spēs padomāt, ka Jūs neesat īsts kosmonauts, kurš izglābis mūsu globālo planētu no nopietniem un neizbēgamiem draudiem?

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma

Pasākuma valoda: latviešu

Bezmaksas ieeja:  līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Pasākuma ilgums: ~1h

Ieeja pasākumā: no plkst. 11.00