Trešdiena, 24.04.2024 14:32
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Dziedošo aktieru muzikālais salidojums "Viena vieta uz brieža vēl brīva" Ikšķilē

Ogresnovads.lv
4 Aug
19:00
Dziedošo aktieru muzikālais salidojums "Viena vieta uz brieža vēl brīva" Ikšķilē
Uģis Bērziņš

Dziedošo aktieru muzikālais salidojums "Viena vieta uz brieža vēl brīva" Ikšķilē

Ogresnovads.lv
4 Aug
19:00

4.augustā plkst.19.00 Ikšķiles estrādē notiks krāšņa koncertprogramma “Viena vieta uz brieža vēl brīva”, kas jau divreiz izskanēja pārpildītajā VEF Kultūras pils zālē un šovasar skanēs arī vairāku Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēs.

Muzikālajā salidojumā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis, Gundars Grasbergs un Ainārs Ančevskis, aktrise, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, kā arī aktieris Andris Bērziņš. 28.augusta koncerta īpašā viešņa būs Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa.

“Koncertos skanēs dziesmas no teātra izrādēm, kurās esam spēlējuši: “Es mīlu, Tu zini”, “Ja Tu man esi” un “Ir visuma puteklis cilvēks” no Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas “Adata”, “Lauras dziesma”, “Druē dziesma”, “Ubagu dziesma”, kā arī Kerijas un Herstvuda duets no Raimonda Paula mūzikla “Māsa Kerija”, dziesma, Finka dziedājums “Nē, manis nav” no Jāņa Lūsēna rokoperas “Sfinksa” un daudzi citi skatītājiem labi pazīstami skaņdarbi,” teic aktrise Dita Lūriņa, kura ir arī šīs koncertprogrammas režisore, piebilstot: “Tā kā lielākā koncerta dalībnieku daļa ir ne tikai kolēģi teātrī, bet arī kursabiedri, tad noteikti nenoturēsimies un dziedāsim dziesmas, kas mūs vieno jau kopš studiju gadiem. Tāda draudzīga kopā salidošana izprovocē paredzamus un neparedzamus duetus, drosmīgus trio un vēl visādas kombinācijas, lai pašiem uz skatuves un skatītājiem zālē vakars izdotos aizraujošs un piepildīts! Un, protams, skatītāji tiek aicināti dziedāt kopā ar mums!”

Par pavadījumu koncertos rūpēsies grupa “ARmaestro” Anatolija Livčas vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (taustiņinstrumenti).

Koncerti notiks:

3.jūnijā plkst.19.00 Liepājā, koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”
22.jūlijā plkst.19.00 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava”
4.augustā plkst.19.00 Ikšķiles estrādē
28.augustā plkst.19.00 Dzintaru koncertzālē

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.