Sestdiena, 20.07.2024 22:42
Ramona, Ritma

Februārī Ogres novada Kultūras centrs piedāvā daudzveidīgu pasākumu klāstu

Ogres novada Kultūras centrs
4 Feb
18:01
Februārī Ogres novada Kultūras centrs piedāvā daudzveidīgu pasākumu klāstu

Februārī Ogres novada Kultūras centrs piedāvā daudzveidīgu pasākumu klāstu

Ogres novada Kultūras centrs
4 Feb
18:01

Februārī Ogres novada Kultūras centrs aicina uz teātra izrādēm, koncertiem, mūziklu, kino un citiem aizraujošiem notikumiem.

Februāra sākumā Ogres novada Kultūras centrā skatītāji varēs baudīt jaunatnes teātra INSPIRE izrādi SĀRTĀS BURAS un Ogres teātra izrādi RĪTDIENA IR TĀLU.


8. februārī norisināsies kino seanss ar režisores Ināras Kolmanes spēlfilmu MĀTES PIENS.


Savukārt 11. februārī Ogres novada Kultūras centra tautas deju ansamblis OGRE un viņu draugi - jauniešu tautas deju kolektīvi no visas Latvijas aicina pavadīt vakaru koncertā MĒS CIEMIŅUS GAIDĪDAMI.


Mazos Kultūras centra apmeklētājus priecēs BĒRNU FILMU RĪTS ar animācijas filmu RUNCIS ZĀBAKOS. PĒDĒJĀ VĒLĒŠANĀS un bērnu izrāde TRUŠU KĀPOSTI JEB KĀ KĻŪT PAR VARONI?


Atzīmējot Ogres 95. dzimšanas dienu, 25. februārī, plkst. 18.00 Ogres novada Kultūras centrā koncertēs leģendārā latviešu mūzikas grupa JUMPRAVA. Koncertā skanēs labi zināmām dziesmas, kurām dziedāt līdzi, kā arī jauni skaņdarbi un sen piemirstas melodijas jaunā skanējumā.
Vēl februārī Ogrē pirmizrādi piedzīvos Jāņa Lūsēna un Pētera Brūvera mūzikls AGRĀ RŪSA un Ogres Teātra studijas dzejas uzvedums UZ VIENAS STĪGAS. A UNA CORDA.


Biļetes uz gaidāmajiem pasākumiem var iegādātie BIĻEŠU PARADĪZES tīkla kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Ogres novada Kultūras centra kasē.


Ogres novada Kultūras centra kases darba laiks
Pirmdiena slēgts
Otrdiena 14.00 - 19.00
Trešdiena slēgts
Ceturtdiena 14.00 - 18.00
Piektdiena 12.00 - 17.00


Kase darbojas arī stundu pirms ONKC pasākumiem, uz kuriem pieejamas biļetes.


Vairāk informācijas par šiem un citiem Ogres novada Kultūras centrā notiekošajiem pasākumiem mājas lapā www.okultura.lv.