Pirmdiena, 22.04.2024 14:51
Armanda, Armands

Ģimenes diena ar Oveselība

ogrenet.lv
4 Jūn
11:00
Ģimenes diena ar Oveselība

Ģimenes diena ar Oveselība

ogrenet.lv
4 Jūn
11:00

 
Ģimenes dienā Oveselība pagalmā sarunas par vecākiem svarīgām tēmām.

Kā priecāties un “piedzīvot” nevis “izdzīvot” laiku kopā ar bērniņu no viņa dzimšanas līdz ceturtajai dzimšanas dienai? Gaidīsim jūs 4. jūnijā plkst. 11.00 Oveselība pagalmā Brīvības ielā 44, lai runātu par šo tēmu ar PEP mammām. Mazuļa ienākšana ģimenē atnes daudz prieka, laimes un, iespējams, vēl nekad nepiedzīvotu skaistu emociju, tomēr neizbēgami tam līdzi atnāk arī pa kādai negaidītai viešņai – bailes, satraukums, dusmas, neziņa, brīžiem pat šķietama bezspēcība. Palīdzēt mammai atgūt mieru, noticēt savai sirdsgudrībai un mazulim, šādu atbalstu spēj sniegt PEP jeb pirmās emocionālās palīdzības mammas.


Ģimenes dienas ietvaros Oveselība pagalmā aicinām arī uz citām sarunām par vecākiem aktuālām tēmām:
10.00 Saruna ar psihologu pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem par aktualitātēm bērnu audzināšanā;
11.30 Saruna ar psihologu pusaudžu vecākiem par pozitīvu attiecību veidošanu ģimenē.


Sarunu dalībniekiem būs iespēja degustēt uzturvielām bagātu našķi enerģijai un veselīgu kokteili.
Bērniem būs iespēja piedalīties atrakcijās un spēlēs.


Pieteikšanās:

Vakara cēlienu piedāvājam pavadīt aktīvi un izmantot lielisku iespēju Ogrē - piedalīties BODYART vingrošanas nodarbībās kopā ar elites treneri Janni Giannikakis no Vācijas.

Nodarbības notiks 4. jūnijā Ogres novada Sporta centra stadiona hallē: 

19.00 BODYART PURE | Janni Giannikakis no Vācijas - Starptautiskās BODYART skolas programmu autors un prezentētājtreneris.

20.00 BODYART STRETCH | Janni Giannikakis, kā arī Zigmunds Āboliņš, Anita Rezevska, Arta Zaņuka -  Starptautiskās BODYART skolas treneri, oficiālie mācībspēki un prezentētājtreneri Latvijā.

Pieteikšanās pasākumam, rakstot uz .

BODYART vingrošanas nodarbības izstrādātas, lai attīstītu cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu. BODYART vingrošanas virziens apvieno jogas, Austrumu cīņu, ārstnieciskās vingrošanas, lokanības, spēka un pareizas elpošanas paņēmienu kopumu, kas tiek balstīts uz Ķīnas medicīnas un Austrumu filozofijas zināšanām. Nodarbība vērsta uz cilvēka ķermeni kopumā, un katrs vingrinājums tiek apzināti saskaņots ar elpošanu un koncentrēšanos. BODYART vingrinājumi tiek izpildīti bez apaviem, lai varētu izjust un kontrolēt pēdu stāvokli, kā arī lai aktivizētu enerģētiski aktīvos punktus, kas atrodas uz pēdām.

Informāciju sagatavoja Oveselība