Trešdiena, 24.07.2024 08:12
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Ivo Fomina jubilejas koncerts Ikšķilē

ogrenet.lv
30 Jūn
20:00
Ivo Fomina jubilejas koncerts Ikšķilē
Foto - publicitātes

Ivo Fomina jubilejas koncerts Ikšķilē

ogrenet.lv
30 Jūn
20:00

30.jūnijā Ikšķiles estrādē notiks Ivo Fomina jubilejas koncerts "30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs". Ieeja koncerta norises vietā tiks atvērta stundu pirms pasākuma - no plkst.19.00. Koncerta sākums plkst.20.00. 

Koncerts notiks divās daļās, kopējais koncerta ilgums ar starpbrīdi - divas stundas un 30 minūtes. Skatītāju labsajūtai darbosies kafejnīca un bāri, būs iespēja baudīt atspirdzinošus dzērienus, kā arī garšīgus burgerus, uzkodas, saldējumu un citus gardumus.Pie ieejas kasēs būs iespēja iegādāties Ivo Fomina jubilejas dziesmu izlasi, dziesmu vārdu grāmatu un mākslinieka pirmo vinila plati. Pēc koncerta Ivo Fomins sniegs autogrāfus. Koncertā būs arī īpašais viesis, kuru Ivo līdz koncerta dienai tur noslēpumā un sola, ka arī ar īpašo viesi būs iespēja pēc koncerta nofotografēties un saņemt autogrāfus.

Biļetes iepriekšpārdošanā - www.bilesuparadize.lv/lv/event/125286. Interesentiem biļetes būs iespēja iegādāties arī pirms pasākuma Ikšķiles estrādē. Biļetes cena - 20 eiro. Apmeklētāji savu automašīnu bez maksas varēs novietot speciāli tam izveidotā stāvvietā - Peldu ielā 2 (pļava aiz Ikšķiles estrādes).

Uz tikšanos karstā un jaudīgā Ivo Fomina ballītē Ikšķiles estrādē! Nenokavē!