Svētdiena, 23.06.2024 18:29
Līga

Izglītojoša nodarbība "Stress dzīvē un darbā" Ogrē

Ogresnovads.lv
10 Nov
15:30
Izglītojoša nodarbība "Stress dzīvē un darbā" Ogrē

Izglītojoša nodarbība "Stress dzīvē un darbā" Ogrē

Ogresnovads.lv
10 Nov
15:30

10. novembrī plkst. 15.30 "Oveselība" telpās Brīvības ielā 44, Ogrē, 2. stāvā, aicina uz interaktīvu, izglītojošu nodarbību “Stress dzīvē un darbā”, kurā ikvienam interesentam līdztekus teorētiskajām zināšanām par izplatītākajiem stresa cēloņiem būs iespēja apgūt arī dažādas stresa vadības un iekšējo resursu atjaunošanas taktikas.

Stresam ikdienā ir pakļauts ikviens cilvēks, jo tas nešķiro cilvēkus ne pēc vecuma un dzimuma, ne arī pēc profesijas un ģimenes stāvokļa. Stress ir dabiska cilvēka reakcija uz dažādiem ārējās vides faktoriem un mērenās devās tas ir pat veselīgs. Taču ilgstošs stress ir sevišķi bīstams, kas nereti kļūst par cēloni sirds un asinsvadu slimībām, depresijai, kā arī fiziskam un emocionālam izsīkumam, ko dēvē arī par izdegšanas sindromu. Tādēļ aizvien aktuālāks kļūst jautājums – kā noteikt, kurā brīdī veselīgs stress kļūst neveselīgs, un kā to efektīvi ierobežot.

2022. gada Latvijas iedzīvotāju veselību ietekmējošo paradumu pētījuma dati liecina, ka stresu un nomāktību pēdējā mēneša laikā ir izjutusi vairāk nekā puse (53,6%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, kas liecina, ka lielākai daļai pastāv augsts risks saskarties ar pazeminātām darba spējām vai pat stresa izraisītām veselības problēmām.

Dalība bez maksas! Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās obligāta. Aizpildīt pieteikumu var "Oveselība" vietnē oveselibaogre.lv.