Trešdiena, 24.04.2024 16:13
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Laivu brauciens pa dabas parku "Ogres ieleja"

Ogres novada pašvaldības Tūrisma plānošanas un attīstības nodaļa
5 Mai
09:00
Laivu brauciens pa dabas parku "Ogres ieleja"

Laivu brauciens pa dabas parku "Ogres ieleja"

Ogres novada pašvaldības Tūrisma plānošanas un attīstības nodaļa
5 Mai
09:00

5.maijā no plkst.9.00 līdz 18.00 Ogres novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar kempingu un laivu nomu “Forsteri” organizē laivošanas pasākumu, kura laikā būs iespēja iepazīties ar ūdenstūrisma piedāvājumu dabas parkā “Ogres ieleja”. Laivu braucienā no kempinga “Forsteri” Madlienas pagastā līdz “Lobes Krogam” Lēdmanes pagastā aicināti piedalīties aktīvās atpūtas piekritēji, kas vēlas iegūt jaunus iespaidus un vērot Ogres upes mainīgās ainavas.

Sākums – pie kempinga “Forsteri”, Ogres novada Madlienas pagastāParedzamais maršruts (~22 km) būs paaugstinātas grūtības - krāces, sēkļi, salas, strauji pagriezieni. Laivu brauciens piemērots pieaugušajiem un bērniem no 14 gadu vecuma.

Laivu nomu nodrošina kempings “Forsteri”, kas piedāvā divvietīgos kajakus (paredzēti diviem pieaugušajiem). Cena - 20 eiro par laivu. Laivas nomas maksā iekļauts inventārs - airi, glābšanas veste katram laivotājam un viens sauso mantu maiss. Organizatori nodrošina piknika vietu ar ugunskuru un siltu zupu, kā arī transportu, kas pēc finiša nogādās automašīnu šoferus starta vietā.

Laivu brauciena dalībnieki aicināti ņemt līdzi dzeramo un ēdamo piknika pauzei, kā arī savus traukus kopīgai zupas ēšanai. Aicināti ņemt līdzi arī rezerves drēbju komplektu un nodrošināties ar lietus mēteļiem sliktu laikapstākļu gadījumā.

Pieteikšanās - no 17. līdz 28.aprīlim vai kamēr visas vietas rezervētas. Reģistrācijas anketa - https://ej.uz/laivu_brauciens. Pēc reģistrācijas saņemsiet sīkāku informāciju uz e-pastu par dalības apmaksas noteikumiem un citu precizējošu informāciju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt tūrisma organizatoram Aleksandram Čerņavskim uz e-pasta adresi vai zvanīt pa tālr. 25419714.