Svētdiena, 16.06.2024 21:37
Justīne, Juta

Laivu parāde Ogres pilsētas svētkos

Ogresnovads.lv
19 Aug
11:00
Laivu parāde Ogres pilsētas svētkos

Laivu parāde Ogres pilsētas svētkos

Ogresnovads.lv
19 Aug
11:00

19.augustā plkst.11.00 Ogres pilsētas svētku ietvaros "Šeit dzimst leģendas" norisināsies tradicionālā Ogres upes svētku parādes laivošana. Aicināti Ogres novada iestādes, kolektīvi, biedrības, organizācijas, sporta komandas u.c. piedalīties svētku parādē.

Laivu parāde notiks no Ogres upes krasta laukuma līdz Ogres bākai. Pulcēšanās no plkst.10.30. Lai svētkus padarītu krāšņākus, dalībnieki aicināti prezentēt sevi radoši, tāpat Ogres pilsētas iedzīvotāji un viesi laipni aicināti sveikt laivu parādes dalībniekus visa maršruta garumā.

Lai pieteiktos laivu parādei, līdz šī gada 14. augustam lūgums aizpildīt anketu, kas pieejama šeit: https://ej.uz/laivuparade23. Katrai komandai tiks nodrošinātas gumijas laivas, airi un drošības vestes 2–6 dalībniekiem. Protams, iespējams piedalīties arī ar savām laivām un drošības vestēm.

Pēc saņemto anketu apkopošanas laivu parādes organizētāji sazināsies ar pieteikumu iesniedzējiem. Ja rodas jautājumi par pieteikšanos vai laivu parādes norisi, lūgums sazināties ar Ogres novada sporta centru – 29449197 vai