Otrdiena, 25.06.2024 14:37
Maiga, Milija

Lasītāju kluba tikšanās Ikšķilē

ogresnovads.lv
23 Dec
10:00
Lasītāju kluba tikšanās Ikšķilē

Lasītāju kluba tikšanās Ikšķilē

ogresnovads.lv
23 Dec
10:00

Pēc ieilguša klusuma, Ikšķiles pilsētas bibliotēka ar jaunu enerģiju ir atsākusi organizēt Lasītāju kluba tikšanos. Mērķis – lasīšanas un literatūras popularizēšana un vietējās kopienas pārstāvju ar interesēm literatūrā apvienošana.

Ieguvumi no lasīšanas ir neskaitāmi, taču dalīšanās ar lasīšanas pieredzi, pārrunas par to un viedokļu apmaiņa dod lielāku dziļumu šim procesam, bagātina lasītāju un paver jaunus apvāršņus. Nereti pēc tam pievēršam uzmanību kādai grāmatai, kurai citādi varbūt pat paietu garām! Nav svarīgi, kādas un cik grāmatas tiek izlasītas mēneša laikā, bet gan vēlme dalīties ar izlasīto!

Ir iecerēts tikties katra mēneša pēdējā piektdienā plkst. 10.00 bibliotēkā uz vietas (septembris/maijs). Būs iespēja pirmajiem uzzināt un pierakstīties rindā uz jaunajām grāmatām, bet pārējo tikšanās laiku veltīsim sarunām par un ap grāmatām un ar to saistošām tematikām, plānotas arī tikšanās ar dažādām personībām, konkursi, citas aktivitātes.

Pirmā tikšanās notika jau pagājušā gada 30. septembrī, kad veltījām laiku tam, lai pārrunātu, kādas ir ieceres un iepazītos. Jau tad bija skaidrs, ka esam noilgojušies runāt par grāmatām! Otrā tikšanās noritēja nupat 28. oktobrī, kad tikšanos veltījām mūsu novadniekam, dzejniekam, rakstniekam Jānim Plaudim (1903-1952), kuram tajā dienā būtu 119. dzimšanas diena. Ciemos bija ieradusies arī J. Plauža mazmazmeita, žurnāliste, ikšķiliete Tīna Sidoroviča, kura laipni dalījās ar savas ģimenes fotogrāfijām, stāstiem un atnesa J. Plauža gleznu!

Esat laipni aicināti pievienoties!