Piektdiena, 19.04.2024 02:57
Fanija, Vēsma

"Latvijas Valsts mežu" MTB maratons

Latvijas Riteņbraukšanas federācija
23 Sep
09:30
"Latvijas Valsts mežu" MTB maratons

"Latvijas Valsts mežu" MTB maratons

Latvijas Riteņbraukšanas federācija
23 Sep
09:30

23.septembrī plkst.9.30 dabas parkā “Ogres Zilie kalni” norisināsies tautā populārā "Latvijas Valsts mežu" MTB un gravel maratona sezonas noslēdzošais posms, kurā aicināti piedalīties lieli un mazi braukt gribētāji. Sacensību rīkotāji parūpējušies par ļoti interesantām un dinamiskām trasēm.

"Latvijas Valsts mežu" MTB un gravel seriālā aizvadīti jau pieci no kopumā sešiem posmiem. Iezīmējušies līderi uz kopvērtējuma uzvarām, kamēr citās grupās visa sportiskā intriga atrisināsies vien pēdējā posmā.

Noslēdzošo posmu uzņem skaistais un strauju attīstību piedzīvojošais Ogres novads. Pasākuma centrs atradīsies mājīgajā “Ogres Zilo kalnu” slēpošanas stadionā. Tikmēr trases vedīs pa dabas parka ceļiem un takām, kā arī citiem apkaimes ceļiem un takām.

Dienu kā pirmie iesāks mazākie pedāļu minēji, plkst.10.00 uzsākot “Maxima” bērnu braucienus. Šeit piedalīties aicināti nākotnes čempioni vecumā no trim līdz 11 gadiem. Trases izveidotas sacensību centrā. Pieteikšanās būs iespējama arī uz vietas.

Dienas garākais brauciens tiks sākts plkst.11.30, kad 73 kilometru garajā distancē dosies “Toyota Garavel” brauciena dalībnieki. Viņus sagaida kārtīgs rudens pārbaudījums Ogres apkaimes ceļos. Galvenais favorīts cīņā par uzvaru kā posmā, tā kopvērtējumā būs Kaspars Serģis (“Giant&Liv team Latvia”), kuram tikai liela neveiksme liedza uzvarēt iepriekšējā posmā Valkā un Valgā. Sīvākais konkurents Kasparam solās būt Sandijs Kļaviņš, kurš pārstāv vietējo “Ogres Velokomandu”.

Plkst.11.55 notiks kopēja izbraukšana uz “Mammadaba” Veselības distanci, kuras starts plkst.12.10. Šajā braucienā, kurā piedalās arī zēnu un meiteņu grupu braucēji, būs jāveic 22 kilometri.

Dienas centrālais starts gaidāms plkst.12.45, kad 46 kilometru garajā distancē dosies “Lielbāta MTB” brauciena dalībnieki. Trase sadalīta divos apļos un vedīs kā līdz Ogrei, tā Ikšķilei. Trase solās būt ļoti interesanta, nedaudz prasīga, bet reizē ļoti dinamiska. Galvenie posma favorīti par uzvaru būs – Ģirts Cirvelis un Rainers Zviedris, kuriem sīvāko konkurenci sola sastādīt jaunieši, kā arī braucēji no abām kaimiņvalstīm.

Visa informācija par gaidāmo posmu ērti pieejama vietnē www.velo.lv. Tur atrodama arī detalizēta programma, distanču kartes un cita būtiska informācija.