Otrdiena, 25.06.2024 15:06
Maiga, Milija

Laura Valtera dzejkoncerts "Sirds silta sajūta" Madlienā

Ogresnovads.lv
28 Okt
13:00
Laura Valtera dzejkoncerts "Sirds silta sajūta" Madlienā

Laura Valtera dzejkoncerts "Sirds silta sajūta" Madlienā

Ogresnovads.lv
28 Okt
13:00

28. oktobrī plkst. 13.00 Madlienas bibliotēkā mūziķis, komponists, dziedātājs un dzejnieks Lauris Valters uzstāsies ar dzejkoncertu “Sirds silta sajūta”. Viņam ir daudz skaistu, romantisku un arī enerģisku dziesmu, kuras varēs dzirdēt koncertā. Priecēs arī vairākas skanīgas latviešu tautasdziesmas. Koncerts tiks papildināts ar īpašiem Laura Valtera dzejoļiem. Pēc koncerta būs iespēja iegādāties dzejoļu grāmatas un mūzikas albumus, kurām autors pievienos kādu jauku novēlējumu un autogrāfu. Ieeja bez maksas.

Lauris Valters Latvijas mūzikā aktīvi darbojas jau daudzu gadu garumā. Savulaik bijis grupas “ēnas” solists un dziesmu autors tādām kompozīcijām kā “Neprātīgais”, “Ar skaistām frāzēm”, “Beautiful Morning” u.c. Pēdējos 10 gadus muzicē kā solomākslinieks.

2019. gada rudenī Laurim iznāca soloalbums “Mirklī ieklausies”, kā arī pirmā dzejas grāmata “Visumā veidoti vārdi”, savukārt 2020. gadā pie klausītājiem nonāca šūpuļdziesmu albums bērniem un ģimenēm “Guliet, mazie!”, ziemas noskaņu albums “Sirds kā bākuguns”, kā arī otrais dzejoļu krājums “Garam gara gaita”. Trešā dzejas grāmata “Sirds silta sajūta” izdota 2022. gada rudenī. Daudzas Laura Valtera dziesmas regulāri skan lielākajās Latvijas radio stacijās, piemēram, “Tad apstājās laiks”, “Būtu tā vērts”, “Nāc”, “1836”, “Mirklī ieklausies”, “Saule zenītā” un citas. Vairākkārt piedalījies Latvijas Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā "Supernova".